امروز : پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کتابخوانی بازیگران در «پاراگراف ۴» شبکه چهار

شبکه چهار سیما از امشب برنامه جدید «پاراگراف 4» در حوزه کتاب و کتابخوانی را روی آنتن می برد.

به گزارش بابل نوین، به نقل از  روابط عمومی شبکه چهار سیما؛ شبکه چهار سیما از امشب برنامه جدید «پاراگراف ۴» در حوزه کتاب و کتاب خوانی را به روی آنتن می برد.

رضا خرم طراح و کارگردان برنامه گفت: برنامه «پاراگراف ۴» با نگاه و طراحی جدید به حوزه کتاب و کتابخوانی وارد شده است و قرار است از امشب تا انتهای تابستان در کنداکتور پخش شبکه چهار سیما جانمایی شود.

رضا خرم که خود یکی از فعالان حوزه نشر و نویسندگی است، درباره محتوای برنامه گفت: «پاراگراف ۴» که در مدت زمان ۳۰ دقیقه به صورت ترکیبی تهیه شده است، از قسمت‌های مختلفی مانند مصاحبه با نویسندگان، شعرخوانی، فیلم کوتاه، روایت داستان کوتاه و رمان‌خوانی توسط بازیگران تشکیل شده است.

وی افزود: اجرای برنامه را شهاب شهرزاد بر عهده دارد و در هر قسمت یک کتاب در حوزه ادبیات معرفی و با نویسنده آن گفتگو می شود. بازیگرانی که در هر قسمت حضور خواهند داشت، بخش هایی از آن کتاب را روایت می کنند.

خرم گفت: در اولین قسمت از این برنامه تلویزیونی که امشب ساعت ۲۱:۳۰ پخش می شود، رمان «دهل» از مژگان مظفری معرفی می‌شود و بهناز بستان دوست، مینو نوبهاری و هیراد خاتمی بازیگرانی هستند که بخش هایی از رمان از زبان آنها خوانده می شود. شعرخوانی توسط پوریا پلیکان، فیلم کوتاه، شعر و موسیقی از دیگر بخش های برنامه امشب است.

خرم در پایان گفت: «پاراگراف ۴» به تهیه کنندگی عمران عبدالهی در واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما تهیه و تولید می شود و شب‌های تابستان از شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می شود./ص

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين