امروز : شنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۰:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

والیبال باشگاه‌های آسیا/ بانک سرمایه نماینده چین را برد

به گزارش بابل نوین تیم والیبال بانک سرمایه در نخستین دیدار مرحله دوم رقابت های جام باشگاه های مردان آسیا موفق به شکست نماینده چین شد.

دومین مرحله رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از امروز (یکشنبه) در ویتنام آغاز شد.

تیم والیبال بانک سرمایه مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در نخستین مسابقه این مرحله به مصاف بائیک موتور پکن رفت و سه بر یک به پیروزی رسید.

شاگردان مصطفی کارخانه در ست دوم این مسابقه ۲۵ بر ۱۹ مغلوب نماینده چین شدند اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۵ به پیروزی رسیدند.

تیم بانک سرمایه این مسابقه را با ترکیب فرهاد قائمی، شهرام محمودی، عادل غلامی، میلاد عبادی پور، لوکاس، سیدمحمد موسوی و فرهاد ظریف شروع کرد.

در ست نخست سرویس های هدفدار عبادی پور و شهرام محمودی و دفاع های خوب عادل غلامی و سید موسوی نقش زیادی در پیروزی بانکی ها داشت.

در ست دوم، سرویس های ریسکی بازیکنان چین به ویژه این جی و جیانگاتو عامل برتری این تیم برابر بانک سرمایه شد. در این مسابقه علی شفیعی، قاسم کارخانه و علی جلالی نیز به میدان رفتند.

تیم والیبال بانک سرمایه فردا (دوشنبه) در دومین مسابقه مرحله دوم رقابت های قهرمانی باشگاه های مردان آسیا به مصاف تویودا ژاپن می رود.

بانکی ها در مرحله مقدماتی نیز چین تایپه را از پیش رو برداشته بودند و به عنوان صدرنشین گروه دوم راهی این مرحله از رقابت ها شده بودند./م
منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين