امروز : شنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معرفی اعضای پینگ‌پنگ اعزامی به مسابقات قهرمانی معلولان آسیا

تیم ملی تنیس روی میز معلولان با هفت بازیکن در بخش مردان و سه بازیکن در بخش بانوان در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می کند.

به گزارش بابل نوین، تیم ملی تنیس روی میز معلولان با هفت بازیکن در بخش مردان و سه بازیکن در بخش بانوان در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می کند.

مهدی آرمندنیا رئیس انجمن تنیس روی میز معلولان گفت: انتخابی درون اردویی تیم ملی تنیس روی میز در کلاس های ۲، ۴ و ۵ نشسته برگزار شد، چون در این کلاس ها شانس بیشتری برای کسب مدال مسابقات قهرمانی آسیا داریم.

وی افزود: در این انتخابی از ورزشکاران کلاس های ۲، ۳، ۴ و ۵ دعوت کرده بودیم که نتایج این دیدار با توجه به نتایج مسابقات قهرمانی کشور و باشگاه ها مشخص بود یعنی نیازی به انتخابی نداشتیم، اما در کلاس ۲ که ۵ نفر را انتخاب کرده بودیم رقابت انتخابی برگزار شد تا نفرات اول تا پنجم را مشخص کنیم و در نهایت مقرر شد دو نفر را به مسابقات اعزام کنیم.

رئیس انجمن تنیس روی میز معلولانتصریح کرد: حسن جانفشان، مهدی رضاپور، امیدی، کاظم برون جانی و مجید عربی نفرات اول تا پنجم هستند که در نهایت دو نفر به مسابقات اعزام خواهند شد. در کلاس چهار نیز مهدی معصومی و حمیدرضا شیخ زاده و در کلاس پنج جواد فولادی و مهدی رضازاده انتخاب شده اند.

آرمندنیا در خصوص اردوهای آمادگی نیز یادآور شد: اردوهای تیم ملی تا روز دوشنبه ادامه دارد. چهار نفر در کلاس های نشسته ۴ و ۵ و سه نفر در کلاس ایستاده توسط حامی مالی به پروتور آزاد کره جنوبی اعزم خواهند شد. چهار نفری که در کلاس نشسته به کره جنوبی اعزام می شوند ۱۳ مردادماه از اردو برگشته و به اردوهای تیم ملی ملحق خواهند شد.
وی حضور ملی پوشان در پروتور آزاد کرده جنوبی را دیدار تدارکاتی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دانست و ادامه داد: پروتور آزاد کره جنوبی مسابقه تدارکاتی خوبی برای کسانی است که به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شوند تا با شرایط خوب اردویی و آمادگی کامل در مسابقات قهرمانی آسیا حضور داشته باشند.

رئیس انجمن تنیس روی میز معلولان افزود: اردوی پایانی تیم ملی تنیس روی میز برای حضور در پروتور آزاد کره جنوبی ۲۳ تا ۲۸ تیرماه و مسابقات نیز از ۲۹ تیرماه تا سوم مردادماه برگزار می شود. تیم ملی بیست روز بعد از این مسابقات تمریناتش را برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا آغاز می کند. این مسابقات هم از ۲ تا ۹ شهریورماه در کشور چین برگزار می شود.

مهدی آرمندنیا همچنین به ترکیب تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا اشاره کرد و گفت: تیم ملی تنیس روی میز با ترکیب مهدی معصومی، حمیدرضا شیخ زاده، جواد فولادی، مهدی رضازاده، علی یزدی، مهدی کامرانی و یوسف بچاری در کلاس نشسته مردان و نرگس خزایی، فروغ بختیاری و مریم چزانی در بخش بانوان به این مسابقات اعزام خواهد شد./م

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين