امروز : شنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۲۳:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی بابل:

۱۵ سارق منزل و اماکن عمومی در بابل به دام افتادند

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بابل از شناسایی و دستگیری ۱۵ سارق حرفه‌ای منازل و اماکن عمومی در این شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد.

به گزارش بابل نوین،  سرهنگ سیدمحسن جعفری در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل و اماکن عمومی در شهرستان بابل و به منظور تامین نظم و امنیت عمومی، برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

وی افزود: در راستای استقرار امنیت در جامعه ماموران با بررسی‌های همه‌جانبه، اقدامات اطلاعاتی را برای شناسایی و دستگیری عاملان ایجاد ناامنی در این شهرستان آغاز کردند و با هماهنگی مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی با  ۱۵ سارق حرفه‌ای منازل، اماکن عمومی و خصوصی در این شهرستان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بابل ادامه داد: متهمان که در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۷ فقره سرقت منزل، مغازه، احشام، اماکن عمومی و داخل خودرو در این شهرستان اعتراف و جهت تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

این مقام مسئول با اشاره به روند موفقیت‌آمیز اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی خاطرنشان کرد: همچنین ماموران انتظامی شهرستان بابل در  کشف یک دستگاه خودروی سرقتی به همراه ۵۰ میلیون ریال وجه نقد سرقتی در داخل خودرو، دستگیری دو سارق احشام و کشف پنج راس گوسفند به موفقیت دست یافتند.

جعفری در پایان گفت: از شهروندان عزیز خواستاریم برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان با پلیس همکاری کرده، هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين