امروز : سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۹:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیا باشگاه بلژیکی رضاییان را تحقیر کرد؟ +عکس

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان برای پیوستن به تیم بلژیکی مجبور است تست بدهد!

به گزارش بابل نوین،تیم فوتبال اوستند بلژیک که فصل گذشته در لیگ دسته اول به عنوان چهارمی رسید، تمرینات خود را با ۳۲ بازیکن برگزار کرد. طبق گزارش‌هایی که رسانه‌های بلژیکی منتشر کرده‌اند، اوستند که برای اولین بار در تاریخ خود مجوز حضور در رقابت‌های مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا را گرفته، این روزها در فکر تقویت تیمش است و در این راستا رامین رضاییان ایرانی و بنتزی موشل اسرائیلی به‌صورت تستی در تمرینات این تیم بلژیکی حضور پیدا کرده‌اند و یک هفته فرصت دارند تا یِووس واندرهاگ، سرمربی اوستند را برای پیوستن به این تیم متقاعد کنند.

اوستند اخیراً آدام ماروسیک، بال صربستانی الاصل خود را که به لاتزیو پیوست از دست داده، از این رو رضاییان و بازیکن اسرائیلی فرصتی طلایی برای متقاعد کردن سرمربی این تیم بلژیکی برای پیوستن به این تیم دارند.

رضاییان ۲۷ساله که استقلال هم او را زیرنظر دارد، مورد توجه تیم‌های خنت و بروژ بلژیک هم هست. پست تخصصی او و بازیکن اسرائیلی بال راست است.

نکته قابل تأمل این است که در تصاویر منتشرشده، بازیکن پیشین پرسپولیس و بال تیم ملی فوتبال کشورمان با پیراهنی در حال تمرین است که روی آن حرف انگلیسی «T» که دلالت بر تستی بودن بازیکن دارد، دیده می‌شود، این در حالی است که چندی پیش کاوه رضایی بازیکن پیشین استقلال که ملی‌پوش هم نبود بدون تست دادن در تمرینات به تیم شالروا بلژیک پیوست. معمولاً بازیکنانی که شناخته‌شده هستند فقط تست پزشکی انجام می‌دهند و حاضر نیستند در تمرینات به‌عنوان بازیکن تستی شرکت کنند./م

آیا باشگاه بلژیکی رضاییان را تحقیر کرد؟ +عکس

آیا باشگاه بلژیکی رضاییان را تحقیر کرد؟ +عکس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين