امروز : جمعه, ۲۲ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مهرو کمرانی:

کیمیا علیزاده بیمارستان است/ حرفه‌ای نبودیم

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: اتفاقاتی که در تهران افتاد و انتقادات نادرستی که از علیزاده کردند، واقعا ما را ناراحت کرد.

به گزارش بابل نوین، مهرو کمرانی در نشست خبری فدراسیون تکواندو اظهار داشت: بچه‌های ما واقعا بچه‌های حرفه‌ای نبودند و به همین دلیل کار سنگین بود و واقعا برخی از شب‌ها تا ساعت ۲۲ مشغول تمرین بودیم و‌ واقعا کار سخت بود. تنها ۵ ماه در اردو بودیم و در این مدت بصورت شبانه روزی تمرین کردیم.

وی ادامه داد: اتفاقاتی که در تهران افتاد و انتقادات نادرستی که از علیزاده کردند، واقعا ما را ناراحت کرد و واقعا دل کادر و کیمیا گرفت و رنجید، آنقدر فشار روحی بالا رفت که همین الان کیمیا در بیمارستان است چون از لحاظ روحی به استراحت نیاز دارد.

سرمربی تیم ملی بانوان تصریح کرد: به هیچ وجه درجا نزدیم و اتفاقا ارتقاء نیز داشتیم. همه به نوع خود از کادر فنی گرفته تا نایب رئیس بانوان و رئیس فدراسیون ما را کمک کردند. خود من اگر در مبارزه کیمیا با کانادا کارت نمی‌کشیدم علیزاده ۱۰ اخطاره شده بود. نمی خواهم بگویم خیلی مهم هستم اما به هر صورت تلاشم را کردم.

وی افزود: اگر یک یا دو تورنمنت آماده سازی بیشتر داشتیم شاید برخی اشتباهات مانند اشتباهی که طیبه پارسا انجام داد در مسابقات تدارکاتی پیش می آمد و شاید با چند امتیاز بیشتر عنوانی بهتری به دست می آوردیم. اگر در همین مبارزات تنها دو بازیکن دیگر می‌بردیم و تنها وزن کشی می‌کردند جایگاه بهتری را بدست می آوردیم.

کمرانی گفت: به هر صورت کیمیا علیزاده با غیرت کار کرد و خوشحالم که توانستیم برای اولین مرتبه یک نماینده از بانوان کشورمان در فینال حاضر باشد. به امید خدا باز هم تلاش می‌کنیم و می دانیم که پتانسیل کشورمان در بخش بانوان بالا است و می توانیم در دوره بعدی به روی سکو برویم./م

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين