امروز : یکشنبه, ۱۷ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۱:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کم لطفی مسئولان ارشاد با اقدام عجیب صالحی امیری تکمیل شد

به گزارش بابل نوین، آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در حالی به کار خود پایان داد که از روزهای قبل حضور صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سخنران اصلی اعلام شده بود اما وزیر در واسط برنامه، سالن کوثر را ترک کرد.

آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در حالی به کار خود پایان داد که از روزهای قبل حضور سید رضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سخنران اصلی اعلام شده بود اما وزیر در واسط برنامه، سالن کوثر را ترک کرد.

دلیل رفتن زود هنگام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را از حجت‌الاسلام حبیب‌رضا ارزانی جویا شدیم که مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: زمان مراسم اختتامیه تا اذان مغرب و عشا به طول انجامید و به همین دلیل و با توجه به تاخیر در پرواز وزیر، ایشان جلسه را ترک کردند.

وی افزود: ما وزیر ارشاد را تا پاویون فرودگاه شهید بهشتی اصفهان همراهی کردیم و ایشان به تهران بازگشتند.

اما نکته قابل توجه این است که سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان در طول ۷ روز خود، شاهد حضور اجرایی مسئولان ارشاد استان نبود و هنرمندان در مراسم اختتامیه نیز از صحبت‌های وزیر محروم شدند که این موضوع سبب اعتراض برخی از هنرمندان شد./م

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين