امروز : شنبه, ۹ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جزئیات دیدار دوستانه ایران و روسیه از زبان موتکو

ویتالی موتکو تایید کرد تیم ملی روسیه در ماه پاییز با تیم ملی ایران دیدار دوستانه ای خواهد داشت.

به گزارش بابل نوین، به نقل از خبرگزاری تاس، تیم ملی روسیه به عنوان میزبان جام جهانی در حال آمادگی برای حضور در این دوره از رقابت ها است و در این بین ایران نیز خیلی زود توانست خیال خود را بابت حضور در جام جهانی راحت کند و با برتری برابر ازبکستان به بیست و یکمین دوره جام جهانی راه یافت.

ویتالی موتکو درباره بازی دوستانه روسیه برابر برزیل و ایران گفت: درباره بازی با برزیل باید بگویم که مراحل پایانی عقد قرارداد را طی می کنیم و به زودی این دیدار رسمی می شود.   همچنین در حال مذاکره با تیم ملی ایران هستیم و امیدواریم این دیدار نیز نهایی شود. ایران تیمی بزرگ و قدرتمند است. سرمربی تیم ملی از ما خواسته است تا با تیم هایی از آسیا و آمریکا دیدار دوستانه داشته باشیم تا با سبک های مختلف بازی آشنا شویم و به همین خاطر می خواهیم بازی با ایران را قطعی کنیم. البته هنوز قراداد بازی دوستانه ایران و روسیه امضا نشده است ولی در صورتی که همه چیز مورد تایید باشد، این دیدار در پاییز برگزار می شود.

موتکو درباره مکان این دیدار گفت: این دیدار در لوژنیکی (ورزشگاه میزبان دیدار افتتاحیه) برگزار نخواهد شد و هنوز ورزشگاه خاصی را برای این دیدار مشخص نکرده ایم.

دو تیم ایران و روسیه تاکنون یک بار برابر هم به میدان رفتند که آن دیدار به صورت دوستانه در کشور امارات برگزار شد و ایران با تک گل محمدرضا خلعتبری توانست روسیه را شکست دهد.

با این حال ایران و شوروی ۳ بار تاکنون برابر هم به میدان رفتند که هر ۳ بار با برتری شوروی به پایان رسید. در المپیک ۱۹۷۶ شوروی با نتیجه ۲ بر یک ایران را شکست داد، در سال ۱۹۷۸ و ۱۹۸۵ نیز شوروی به ترتیب با نتیجه یک بر صفر و دو بر صفر توانست ایران را شکست دهد./ص

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين