امروز : پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۸:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گونه‌های جدید فعالان به اصطلاح مذهبی اینستاگرام

ابوالفضل اشناب در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

به گزارش بابل نوین،اخیرا گونه جدیدى از فعالان در سطح اینستاگرام کشف شده که ویژگى هاى منحصر به فردى دارند:
اول اینکه به طور متوسط پشت هرتصویرشون بیش از ۴٠ دقیقه میکاپ وجود داره به طورى که سجده شکر به جا میارید که صورت تون طبیعیه و اصطلاحا نمالیدید و یا نمالیدنتون!
.
دوم اینکه همشون نو دایرکت (no direct) اند و کامنتاى صفحشون بسته س!
البته یه چنتا پست عقب تر کامنت رو باز گذاشتن که کسى نپره و وقتى دایرکت دریافت میکنند قبل از هرکارى صفحه ى پسر موردنظر رو بررسى کرده که ببینن طرف “مال” هست یا نه! اگر مال بود تبدیل به “یس دایرکت” خواهند شد و در غیر این صورت پرنسس باباشون باقى خواهند ماند!
.
سوم اینکه ترجیحا حجاب دارند اساسى! در حدى که نامحرم حتى دو سانت از اینجا، اونجا و کلا جایى شون رو نمى بینه. اما از اونجایى که یه سرى “نامحرم بلا” هم وجود دارند که نباید دست خالى برگردن، حتما میکاپ صورت باید کامل باشه! که اون نامحرم بلا بیاد بنویسه: بانو طاق ابروهایت سقف را بر سرم خراب کرده. د لامصب!!
.
چهارم اینکه باید حتما در یک مکان مذهبى مثل مشهد، امامزاده و یا هیات تصویر داشته باشن تا مشخص بشه علاوه بر کافه رفتن و خوش گذرونى و زیبایى و نجابت و خانومى، یه کوچولو شیطنت هم دارند و داراى عقاید پاکى هم هستند. به نوعى بلاى باحیا مى باشن! و خلاصه زن زندگى اند!
.
نکته پنجم و آخر هم اینکه اگه کسى کمترین نقدى بهشون بکنه، اگر دختر باشه، یه حسود سیاه و زشت و عقده ایه که دلش میخواد مثل اون جذاب و محبوب و پردایرکت و “این رل” باشه! اگرم پسر باشه و چیز دندون گیرى نباشه، قطعا یه هوسران روانى و مریض جنسى ه!!
.
.
خلاصه که از هرگونه تماس با این فعالان جدیدالتاسیس حذر کنین و اگه به هر نحوى باهاشون برخورد داشتین، محل برخورد رو با اسید بسوزونین که بشوره ببره!
.
.
.
#باقى_بقاتون
#امضا_ابوالفضل_اشناب

باحجاب‌های خاص اینستاگرامی! +تصاویر

باحجاب‌های خاص اینستاگرامی! +تصاویر

باحجاب‌های خاص اینستاگرامی! +تصاویر

باحجاب‌های خاص اینستاگرامی! +تصاویر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين