امروز : چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹
تاریخ : 2017/07/08 - 11:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزایش عملیات امداد و نجات ساحلی هلالی‌ها در مازندران

امدادگران جمعیت هلال احمر مستقر در طرح ساحلی با هزار و ۸۰۷ عملیات غریق، حادثه دیدگان را از مرگ حتمی در دریای مازندران نجات دادند.

به گزارش بابل نوین، جعفری سخنگوی جمعیت هلال احمر مازندران گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر مستقر در طرح ساحلی از سوم خرداد تا ۱۵ تیر امسال با هزار و ۸۰۷ عملیات شامل هزار و ٣٩٣ عملیات غریق و نجات یافته از آب و ۴١۴ عملیات خدمات حضوری به حادثه دیدگان امدادرسانی کردند.

وی افزود: از آغاز طرح امداد و نجات ساحلی در سوم خرداد تا ۱۵ تیر امسال، نجاتگران هلال احمر و ناجیان غریق مستقر در سواحل استان موفق شدند هزار  و ٣٨٠ غریق را از خطر غرق شدن در آب‌های ساحلی دریای خزر نجات دهند.

سخنگوی جمعیت هلال احمر مازندران گفت: از این تعداد ۶۹ نفر توسط غریق نجات جمعیت هلال احمر و ۲ هزار و سه نفر با مراجعه حضوری به پست‌های امدادی هلال احمر سرپایی درمان شدند.

جعفری افزود:جمعیت هلال احمر مازندران در طرح ساحلی تا کنون ٢٣٣ نیرو امدادی ٨٧٩ نجات غریق، ۲، ۷ دستگاه آمبولانس، ١٧ دستگاه خودروی امدادی، ۵۵ دستگاه موتور سیکلت، ١۵ فروند قایق نجات، یک دستگاه خودرو آرگو و ١٨ فروند جت اسکی بکارگیری کرده است./ص

باشگاه خبرنگاران جوان

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين