امروز : پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

کلام رهبری و تبیین کار فرهنگی تمیز در کلیدواژه «آتش به اختیار» فصل‌الخطاب است

فرمانده سپاه بابل گفت: جوانان انقلابی باید گوش به فرمان رهبری باشند چون کلام ایشان فصل‌الخطاب در همه امور از جمله کار فرهنگی تمیز در کلید واژه آتش به اختیار است.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده سپاه بابل در گفت‌و گوی اختصاصی با خبرنگار ما با اشاره به گفتمان رهبری در مقوله فرهنگ آتش به اختیار اظهار کرد: خداوند را شاکریم که رهبری داریم که به واقع دیدبان بصیر انقلاب اسلامی است و در برهه‌های زمانی مختلف در زمینه‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی ما کلید واژه‌های بسیار زیبایی از ایشان به عنوان نقشه راه می‌شنویم.

 

وی افزود: از جمله این کلید واژه‌ها تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی، قتل‌و عام فرهنگی و بی‌بندوباری فرهنگی بود که در سال‌های مختلف بیان داشتند و تا به امروز که در کنار پرداختن به مباحث کلی نظام شاهد هستیم که کلید واژه جدیدی تحت عنوان “آتش به اختیار” مطرح کردند.

 

فرمانده سپاه بابل ادامه داد: متاسفانه خیلی‌ها برداشت بدی از این موضوع داشتند و فکر کردند با این جمله معظم‌له هر فردی می‌تواند ماشه اسلحه را بچکاند ولی رهبری در سخنان اخیر در جمع نخبگان دانشگاهی این مسئله را باز کردند و تعریف ایشان از فرهنگ آتش به اختیاری حجت بر ماست.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: رهبری انقلاب فرمودند ” آتش به اختیار یعنی اینکه انجام کارهای تمیز فرهنگی باید در جامعه صورت بگیرد ” که ان‌شاالله نیروهای دلسوز و وفادار نظام آن تعهداتی را که نسبت به نظام و حفظ دستاوردهای شهدا و امام انقلاب دارند به درستی انجام دهند و در این مسیر باید با این دیدگاه رهبری فرهنگ آتش به اختیار را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

 

سرهنگ محمدپور گفت: مجموعه سپاه ارتباطاتی را با نهادها و مجموعه نیروهای فرهنگی که کار فرهنگی خوبی در سطح شهرستان داشتند از گذشته داشته و در این مسیر با کانون‌های فرهنگی مختلف در مساجد و هیات‌های مذهبی به صورت مستمر داشتیم که در جهت تبیین این فرهنگ که مورد تاکید رهبری است برنامه‌هایی در دست اقدام داریم.

 

وی افزود: خداوند را شاکریم که در بابل پایتخت شهدای شمالی کشور از گذشته دغدغه فرهنگی وجود داشته و با این سخن رهبری و تعبیر بسیار زیبا خوشحال هستیم که در جهت تداوم، کیفیت‌بخشی و گسترش آن تلاش کنیم تا کار خوب فرهنگی کلیت جامعه را در بر بگیرد.

 

فرمانده سپاه بابل در پایان گفت: جوانان انقلابی باید گوش به فرمان رهبری باشند و ببینند چه کلامی از لبان گهربار مقام معظم رهبری در مورد مسائل مختلف بیان می‌شود چون کلام ایشان فصل‌الخطاب در همه امور از جمله کار فرهنگی تمیز در کلید واژه آتش به اختیار است.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين