امروز : دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۹:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهید بهشتی شخصیتی جامع الشرایط بود

به گزارش بابل نوین،فرزین محدث این روزها با بازی در نقش علیرضا نادعلی از اعضای حزب جمهوری اسلامی در نمایش «هفت روز از تیر شصت» نقش متفاوتی را برعهده دارد.

محدث در مورد جذابیت‌های این نمایش گفت: «نمایش هایی که برگرفته از یک واقعه تاریخی باشد، همیشه جذابیت دارد و من هم چنین نقش هایی را می پسندم. کامران شهلایی متن خوبی نوشته و اتفاقات در کارگردانی، طراحی صحنه، ویدئوهای آماده شده برای پخش همه جالب است و به خوبی برهه ای از تاریخ ایران را روایت می کند که برای من جذاب است و از روایت کردنش لذت می برم».

او افزود: «برای بازی در نقش علیرضا نادعلی نتوانستم او را از نزدیک ببینم و گفت و گو داشته باشم، اما کامران شهلایی نویسنده متن نمایش، با نادعلی دیدار داشته و او توانست اطلاعات خوبی برای ایفای هرچه بهتر نقش به من ارائه دهد. من نیز با خواندن گفتگوها و خاطراتش تلاش کردم به نقش نزدیک بشوم.

فرزین محدث در مورد مهم ترین و تاثیرگذارترین ویژگی شهید بهشتی که باعث می شود هنوز هم برای جوانان جذاب باشد، توضیح داد: «شهید بهشتی شخصیتی جامع الشرایط بوده و همه خصوصیات در او دیده می شده و ما او را زود از دست دادیم و می توانست حضورش در انقلاب تاثیرات بسزایی داشته باشد. امام خمینی (ره) در مورد ایشان فرمودند شهید بهشتی یک ملت بود. هرشب که اجرا تمام می شود تحت تاثیر فضای نمایش قرار میگیرم به خصوص وقتی در مونولوگ آخر نمایش لحظات انفجار و شرایط بعد ار آن را توضیح میدهم بیشتر ناراحت می شوم. خانواده شهدا هم حتما وقتی این نمایش را می بینند تحت تاثیر قرار می گیرند. به عنوان بازیگر دنبال تجربه هستم و خیلی خوشحالم که این کار را انجام می دهم و همکاری با شهلایی و لارتی دلنشین بود.

نمایش «هفت روز از تیر شصت» نوشته کامران شهلایی و با کارگردانی مشترک محمد لارتی و کامران شهلایی از روز چهارشنبه ۷ تیر ساعت ۲۰:۳۰ با مدت زمان ۹۰ دقیقه، با بازی امین سیار دشتی، فرزین محدث، مژگان خالقی، فرهاد تفرشی، احمد جعفری، هدیه رضایی و مرضیه بدرقه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته است.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين