امروز : سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۹:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واگذاری زمین به مجموعه دارالقرآن قانونی است

به گزارش بابل نوین، ناصر امانی معاون برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با اشاره به آخرین وضعیت واگذاری زمین های شهرک اکباتان به مجموعه دارالقرآن بیت الحسین(ع) اظهار داشت: دو هفته گذشته دیوان عدالت اداری به صورت رسمی به نفع شهرداری تهران رای صادر کرد و شکایت شهروندان بر علیه شهرداری را وارد ندانست.

وی با بیان اینکه دیوان عدالت اداری اعلام کرد که واگذاری زمین به مجموعه دارالقرآن شهرداری تهران کاملا قانونی بوده است،تاکید کرد: مراجع قضایی معتقد بودند شکایتی که بر علیه شهرداری تهران انجام شده بر شهرداری وارد نیست به همین دلیل حق قانونی در خصوص واگذاری را به شهرداری تهران دادند.

امانی با بیان اینکه موضوع واگذاری زمین در مراجع قضایی به صورت قانونی پیگیری شده است، گفت: یک قطعه زمین در شهرک اکباتان در اختیار شهرداری تهران قرار داشت که شهرداری تهران به درخواست هیات عشاق المهدی(عج) بخشی از زمین را برای ساخت مجموعه دارالقرآن به آنها تحویل داد و آنها نیز نسبت به ساخت دارالقرآن اقدام کردند.

وی اضافه کرد: شهروندان شهرک اکباتان نسبت به ساخت مجموعه دارالقرآن اعتراض کردند و خواستار افزایش فضای سبز در این منطقه شدند اما شهرداری تهران با این درخواست موافقت نکرد و آنها از طریق مراجع قضایی پیگیر خواسته های خود شدند و از شهرداری شکایت کردند.

معاون برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: بدون شک شهرداری تهران با افزایش فضای سبز مخالف نیست اما معتقدیم در راستای ترویج فرهنگ قرآن باید اقداماتی انجام بدهیم،چرا که ترویج قرآن در شهر تهران هم جزء وظایف شهرداری تهران است به همین دلیل شهرداری بر اساس وظایف خود باید به این مراکز کمک کند.

امانی گفت: حکم صادره از سوی مراجع قضایی تثبیت مجموعه دارالقرآن در شهرک اکباتان است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه بینندگان
 • Joey

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۳۹۶

  سلام.وبسایت جامعی دارید.خیلی خیلی ممنون

  Also visit my website :: زه راکت بدمینتون


  پاسخ

 • Leticia

  تاریخ : ۷ - شهریور - ۱۳۹۶

  وای خیلی خوبه ساییتون

  my web site :: apdi.ir


  پاسخ

 • Jody

  تاریخ : ۱۴ - اردیبهشت - ۱۳۹۷

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین


  پاسخ

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين