امروز : دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خوردبین: بازیکنان تا شروع لیگ به صد در صد آمادگی خواهند رسید

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طارمی با آمدنش کار درستی انجام می‌دهد و خود من هم دوست داشتم او پیش ما بماند.

به گزارش بابل نوین، محمود خوردبین در خصوص اردوی تیم پرسپولیس در اوکراین گفت: ما جای مناسبی هستیم و همه چیز اعم از زمین تمرین، غذا و امکانات برای برگزاری یک اردوی خوب فراهم است و مثل سال گذشته همه چیز اینجا در اختیار ماست.تمرینات مناسبی هم انجام می‌دهیم و روزی دو جلسه بازیکنان زیر نظر برانکو کار می‌کنند تا اینجا هم دو بازی تدارکاتی انجام دادیم.

وی ادامه داد: در بازی اول ۴ گل زدیم آن هم در حالی که حریف اوکراینی قدر و چغر بود. روز یکشنبه هم با آرسنال اوکراین بازی کردیم که تیم جوان و قلدری بودند. در این بازی ما چند موقعیت خوب از دست دادیم اما بازی خوبی انجام دادیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: برگزاری این بازی‌ها برای هماهنگی بازیکنان است و این بازی‌ها در این شرایط مهم خواهد بود. بازیکنان تا اینجا حدود ۷۰ درصد آماده هستند و تا شروع لیگ به صد در صد آمادگی خواهند رسید.

خوردبین در مورد بازگشت طارمی افزود:‌امیدوارم حضور او خیر باشد. به نظرم آمدن این بازیکن کار درستی بود. قرار است هرچه زودتر به اردو اضافه شود. من خودم به او گفتم بمان و دوست داشتم طارمی بماند. به نظرم حضور طارمی و منشا زوج خوبی برای ما خواهد بود هر چند که از علی علیپور هم نباید بی‌تفاوت گذشت. این ۳ نفر می‌توانند بازی‌های خوبی برای پرسپولیس انجام دهند./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين