امروز : جمعه, ۲۲ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۱:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
کارشناس باروری معاونت بهداشتی بابل:

نمایشگاه «ایران جوان بمان» با توجه به تاکیدات رهبری در بابل برگزار شد

کارشناس باروری معاونت بهداشتی بابل گفت‌: در راستای ابلاغیه و تاکید مقام معظم رهبری در حوزه جمعیت این نمایشگاه در بابل بانام "ایران جوان بمان" دایر شد.

به گزارش بابل نوین، مریم رضایی مدیریت فنی نمایشگاه “ایران جوان بمان” و کارشناس باروری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در راستای ابلاغیه و تاکید مقام معظم رهبری در حوزه جمعیت و با هماهنگی دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران این نمایشگاه “ایران جوان بمان” دایر شد.

وی افزود: اهداف این نمایشگاه در جهت افزایش پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت بود از این‌ رو  در ارایه خدمات محورهایی چون ازدواج سالم، فرزندآوری به‌هنگام، درمان نازایی، افزایش آگاهی زوجین و عدم طلاق، بررسی پیامدهای تک‌فرزندی، آموزش‌ جهت جلوگیری از آسیب‌های بارداری و اقدامات پیشگیرانه اجتماعی نیروی انتظامی مدنظر قرار گرفت.

این کارشناس ناباروری ادامه داد: خوشبختانه توانستیم با همکاری مناسب شورای اسلامی شهر بابل و شهرداری، سازمان ثبت‌احوال، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان بهزیستی و نیروی انتظامی شهرستان بابل گامی در جهت افزایش آگاهی مردم برداریم.

وی تصریح کرد: استقبال و میزان بازدید مردم از نمایشگاه رضایت‌بخش بوده و بازخورد مناسبی را دریافت کردیم، به ویژه در غرفه‌های فرزندآوری و درمان ناباروری مراجعه‌کنندگان بیشتری حضور داشتند.

رضایی در پایان گفت: جهت بررسی نظرات، سوالات و انتقادات شهروندان دفتری تهیه شد تا بازدیدکنندگان به راحتی مسائل خود را بیان و پاسخ مناسبی را دریافت کنند.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين