امروز : جمعه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۹:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهلت ۱۵ روزه تاکسی‌های خطی برای نصب برچسب نرخ کرایه/ برخورد با تاکسیران‌های متخلف

مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: در صورت نصب نکردن برچسب نرخ کرایه تاکسی با رانندگان متخلف برخورد می‌شود.

به گزارش بابل نوین،محسن صالحی مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به توزیع برچسب های نرخ کرایه های تاکسی سال ۹۶ در میان رانندگان تاکسی اظهار داشت: برچسب‌های نرخ کرایه تاکسی سال ۹۶ از ۱۵ تیرماه میان رانندگان تاکسی در حال توزیع است و تاکسیرانان یک ماه مهلت دارند تا برچسب قیمت تاکسی را تحویل و بر روی خودروی خود نصب کنند اما در این میان رانندگان تاکسی های خطی فقط ۱۵ روز مهلت دارند تا برچسب نرخ کرایه تاکسی را بر روی خودرو نصب کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران بیان کرد: نرخ جدید کرایه ها بر روی تمام تابلوهای نرخ کرایه تاکسی در ایستگاه های تاکسی سطح شهر تهران نصب شده و میزان قیمت مبدأ و مقصد مسافران مشخص شده است.

وی ادامه داد:  بر اساس آیین نامه تاکسیرانی با رانندگانی که بعد از مهلت قانونی برچسب نرخ کرایه را بر روی خودروی خود نصب نکنند برخورد قانونی خواهد شد و نمره منفی در سوابق رانندگان تاکسی درج و  راننده به ازای هر یک نمره منفی ۱۰ هزار تومان جریمه می‌شود.

صالحی گفت: مسافران تاکسی باید بر اساس برچسب قیمت کرایه نصب شده بر روی تاکسی نسبت به پرداخت کرایه خود اقدام کنند، حال اگر برچسب نرخ کرایه سال جدید بر روی تاکسی نصب نشده باشد، مسافران باید بر مبنای نرخ کرایه سال گذشته، کرایه خود را پرداخت کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران افزود: مسافران تاکسی می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلفی در زمینه نرخ کرایه تاکسی شکایات خود را از طریق سامانه ۱۸۸۸ به شهرداری گزارش کنند تا در اسرع وقت به شکایات آن ها رسیدگی شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين