امروز : دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
عضو مجمع نمایندگان مازندران:

روند کاهش غلظت حجاب در کشور بیانگر برنامه‌های دشمنان است/ سند ۲۰۳۰ نفوذ استعمار در کشور‌های اسلامی

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه‌، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: روند کاهش غلظت حجاب در کشور بیانگر برنامه‌ها و فعالیت‌های دشمنان است.

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ، سید‌علی ادیانی در تجمع مدافعان حریم خانواده در سوادکوه‌شمالی اظهار کرد: برخی از ارزش‌های دینی مانند ایمان و حجاب، جنسیت نمی‌شناسد.

وی افزود: حجاب یکی از مصادیق فطرت است و استعمار‌گران در همه کشور‌هایی که وارد شدند علاوه بر غارت اموال و اراضی، فرهنگ برهنگی را هم در آن جامعه تسری دادند.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه‌، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی خاطرنشان کرد: بی‌حجابی در تقابل با ۱۸ آیه قرآنی و آموزه‌های دینی است.

ادیانی افزود: «اندلس» را با تبرج زنان از مردان گرفتند و وزیر زن خارجه رژیم صهیونیستی هم که کتاب و مصاحبه او موجود است از ارتباط جنسی خود با سران ذلیل عربی حاشیه خلیج‌فارس با اذن شرعی خاخام یهودی برای کسب اطلاعات خبر داده بود.

وی روند کاهش غلظت حجاب در کشور را بیانگر برنامه‌ها و فعالیت‌های دشمنان ذکر و اظهار کرد: حضور مادر با چادر و دختر بدون چادر و دختر این دختر هم بدون روسری خواهد بود که انتهای این خط است.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه‌، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی تصریح کرد: خط دشمن، خط نفوذ است و حجاب فرزندان برخی از مدیران جامعه با حجاب فرزندان مسؤولان دهه ۶۰ متفاوت است.

ادیانی با انتقاد از اینکه هنگامی که درباره یک موضوع مهم در جامعه بحث می‌شود در بوق‌های جناحی، سیاسی می‌شود، سند ۲۰۳۰ را سند نفوذ استعمار در کشور‌های اسلامی و سایر کشور‌ها دانست و با بیان اینکه برخی از مدیران به حدی ژله‌ای هستند که رهبر معظم انقلاب اسلامی مستقیم درباره سند ۲۰۳۰ ورود پیدا کردند، تاکید کرد: سند ۲۰۳۰ مبتنی بر مبانی اومانیستی، فمینیستی و سکولاریسمی و بر خلاف آموزه‌های دینی است و امضای نمایندگان ما هم در پای آن قرار دارد و رویکرد آن تغییر در نظام تربیتی ما است.

وی واژه‌های استعماری و سند ۲۰۳۰ را محتوای «زهر‌مار» در «زر ورق» توصیف و خاطرنشان کرد: هدف سند ۲۰۳۰، انسان منهای خدا است و برخی از محتوای آن مانند خالکوبی زن عریان در بازوی «بکام» در کتب درسی موجود و در دست فرزندان ما است.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه‌، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در پایان وظیفه مجلس را قانون‌گذاری، پیگیری و نظارت بیان کرد و ایجاد شغل و کار را وظیفه دولت دانست و با بیان اینکه حجاب برای ما اصل است، گفت: پیامبر گرامی اسلام در اوایل اسلام برای دفاع از حجاب اعلام جنگ کرد./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين