امروز : یکشنبه, ۱۷ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لیست تیم امید تکمیل شد/ فردا با حضور مسئولان فدراسیون بدرقه می‌شوند

سه بازیکن برای حضور در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ آسیا از ترکیب تیم‌ ‌ملی امید خط می خورند.

به گزارش بابل نوین، تیم‌ ‌ملی فوتبال امید فردا برای حضور در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ آسیا در حضور مسئولان فدراسیون فوتبال بدرقه خواهد شد.

این تیم از هفته گذشته مرحله دوم اردوی خود را آکادم ملی فوتبال در غیبت بازیکنان استقلال، تراکتورسازی و پرسپولیس آغاز کرد و پنج بازیکن این سه تیم در تمرینات حاضر نشدند اما مسئولان استقلال و پرسپولیس روز گذشته (چهارشنبه) به کادرفنی تیم‌ ‌ملی اعلام کردند بازیکنان این دو تیم به تیم‌ ‌ملی می رسند.

البته استقلالی‌ها در بیشکک پایتخت قرقیزستان، محل برگزاری رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا ‌اضافه می‌شوند و صادق محرمی هم فردا به تهران باز می‌گردد تا هر چهار بازیکن بدون انجام تمرینی در تهران به قرقیزستان بروند.

تنها غایب این تیم علی طاهران خواهد بود که یحیی گل محمدی به هیچ وجه حاضر به دادن این بازیکن به تیم‌ ‌ملی امید نشد تا کم و کاستی های تیم خود را با بازیکن جوانی مانند طاهران پر کند.

همچنین در ابتدای این اردو ۲۶ بازیکن به تیم‌ ‌ملی دعوت شدند که در نهایت پیروانی باید سه بازیکن را برای حضور در رقابت‌ها خط بزند. در کنار علی طاهران، یک از چهار دروازه‌بان تیم‌ ‌ملی و یکی از بازیکنان هم خط خواهند خورد که فردا تکلیف این موضوع مشخص می‌شود.

تیم‌ ‌ملی روز سه شنبه دیدار دوستانه ای را با تراکتورسازی برگزار کرد و توانست با سه گل حریف خود را از پیش‌رو بردارد و آمادگی نسبی خود را در این بازی تدارکاتی نشان دهد./م

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين