امروز : یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشتی‌گیران مازندران به حقشان نرسیده‎اند/ بی‌انصافی به مربیان پایه مازندران در رده‌های ملی

سر‌مربی تیم کشتی خردسالان و نونهالان مازندران با تاکید بر اینکه کشتی‌گیران مازندران به حقشان نرسیده‎اند، گفت: در حق مربیان پایه استان برای عدم حضور در اردو‌های رده‌های سنی بی‌انصافی صورت گرفت.

به گزارش بابل نوین، سید‌علی خدایی طی گفت‌وگویی با اشاره به اینکه هشتمین دوره اردوی متمرکز استانی کشتی آزاد رده سنی خردسالان و نونهالان استان مازندران از صبح جمعه در سالن شهید احمدی زیراب سوادکوه در حال برگزاری است، اظهار کرد: نکات تخصصی، فنی و کسب آمادگی لازم برای حضور در مسابقات در این دوره از اردو‌های متمرکز توسط مربیان برتر استانی بیان می‌شود.

وی با بیان اینکه کشتی‌گیران این رده سنی برای مسابقات کشوری که در اواخر مرداد‌ماه در استان آذربایجان برگزار می‌شود، آماده می‌شوند، افزود: نفرات برتر این اردوی متمرکز بر طبق تقویم فدراسیون کشتی و با برنامه‌ریزی هیأت کشتی مازندران از مسابقه کشتی قهرمانی استان در بابل، انتخاب شدند.

سر‌مربی تیم کشتی خردسالان و نونهالان مازندران به اهمیت برنامه‌ریزی برای رده‌های پایه کشتی و سابقه ۱۵ ساله خود در این رده‌های سنی اشاره و خاطر‌نشان کرد: حضور کشتی‌گیران برتر ما در میادین ملی، المپیک، جهانی و آسیایی با همین تمرینات متمرکز آغاز شد و حضور کشتی‌گیران برتر کنونی با فعالیت مناسب در رده‌های پایه سال‌های گذشته و مدیریت و برنامه‌ریزی هیأت کشتی مازندران و تلاش و تخصص مربیان پایه به دست آمد.

خدایی با اشاره به اینکه مازندران قطب کشتی ایران است و حضور موفق کشتی‌گیران در رده‌های سنی مختلف از استان مازندران بیانگر تلاش متعهدانه مربیان پایه است، از عدم دسترسی آنان به حق‌شان خبر داد و تصریح کرد: در حق مربیان پایه استان مازندران برای عدم حضور در اردو‌های رده‌های سنی بی‌انصافی صورت گرفت و امتیازات و تسهیلات مناسب به آنان ارائه شود.

وی در پایان با انتقاد از اینکه در برخی از مسابقات آسیایی و جهانی مربیانی حضور دارند که کشتی‌گیری از آنان در تیم حضور ندارد، گفت: تیم حدود ۱۲ نفری کشتی با ۴۰ نفر همراه به مسابقات اعزام می‌شود و حضور مربی سازنده به نفع تیم است که ارتباط مربی سازنده با کشتی‌گیر بیشتر از اطلاعات مربی ناشناخته است./ص

بلاغ

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين