امروز : شنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۶:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
گلایه مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی بابل از نمایندگان این شهر:

چند ماه مانده به انتخابات فعالیت شما معنی دیگر پیدا می‌کند

مسئول بسیج دانشجویی علوم‌پزشکی بابل خطاب به نمایندگان این شهر گفت: اگر امروز قصد نداشته باشید تا به دنبال حل معضلات مردم باشید، دیگر چند ماه مانده به انتخابات فعالیت شما معنی دیگر پیدا می‌کند.

به گزارش بابل نوین، میثم مهدی‌پور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل طی یادداشتی که در فضای مجازی منتشر کرد از عملکرد علی نجفی و حسین نیازآذری نمایندگان مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی در حوزه راه‌های روستایی انتقاد کرد که متن آن را در زیر می‌آوریم.

بسمه‌تعالی

 آقایان دکتر علی نجفی و مهندس حسین نیاز آذری، سلام علیکم

امروز بیش از دو سال است که شما بزرگواران به عنوان نمایندگان مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی انتخاب شده‌اید و در ابتدا ضمن تشکر بابت تمام زحمات، وظیفه خود می‌دانم بابت مشاهدات خود در روز گذشته، انتقاد شدید خود را از عدم رسیدگی بزرگواران به بزرگترین مشکل امروز منطقه بندپی‌شرقی اعلام دارم.

دو سال است که کناره‌های جاده معروف گلیا به شیخ‌موسی رانش بسیار خطرناک و ممتد دارد که سبب شده حتی تا به امروز جان چندین نفر از مردم شریف منطقه را بگیرد.

این معضل در روزهای گذشته حتی با ریزش کوه دوچندان شده و متاسفانه حتی کوچکترین حرکت مثبتی از سوی اداره راه و شهرسازی دیده نمی‌شود.

وظیفه ذاتی نمایندگان مجلس هر منطقه، پیگیری و سپس رسیدگی به مشکلات مردم است.

اگر امروز قصد نداشته باشید تا به دنبال حل معضلات مردم باشید، دیگر چند ماه مانده به انتخابات فعالیت شما معنی دیگر پیدا می‌کند.

انتظار مردم شهر و روستا از شما نمایندگان محترم و خٙدوم این است که در ابتدا از شهر خارج شده و به میان مردم بروید سپس مشکلات آن‌ها را حل کنید که در غیر این‌صورت این هشدار بطور کامل روشن و واضح است که روزی خواهد رسید حتی اگر شما به دنبال خدمت باشید، آنوقت دیگر فرصت خدمت وجود ندارد…

و العاقبه‌للمتقین
میثم مهدی‌پور

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين