امروز : دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رییس دانشگاه علوم‌پزشکی بابل:

یک‌هزار میلیارد ریال تجهیزات برای بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بابل خریداری شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل خبر از خرید تجهیزات برای بیمارستان‌های تابعه این دانشگاه به مبلغ یک‌هزار میلیارد ریال داد.

به گزارش بابل نوین، دکتر سیدمظفر ربیعی در حاشیه بازدید از طرح‌های عمرانی بیمارستان‌های تابعه دانشگاه علوم‌پزشکی بابل اظهار کرد: یک‌هزار میلیارد ریال برای خرید تجهیزات درمانی و غیردرمانی بیمارستان‌های تابعه دانشگاه علوم‌پزشکی بابل هزینه شده است.

وی افزود: این تجهیزات شامل دستگاه اکو، سونوگرافی، رادیولوژی، تخت‌های بیمارستانی، تجهیزات آزمایشگاهی و دیگر موارد بود.

رییس دانشگاه علوم‌پزشکی بابلی ادامه داد: بروز رسانی تجهیزات بیمارستانی یکی از ضروریات است که خوشبختانه دولت نسبت به این امر اهتمام جدی داشته است.

این مقام مسئول تصریح کرد: در حال حاضر ۴۰ طرح عمرانی در حوزه دانشگاه‌ علوم‌پزشکی بابل با اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال در حال ساخت است که ۴۰ درصد این طرح‌ها در هفته دولت و ۴۰ درصد دیگر تا پایان سال جاری به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر ربیعی گفت: برخی از طرح‌های مهم در دست اجرای ما شامل بیمارستان ۳۲ تختخوابی بندپی بابل، فاز دوم دانشکده دندانپزشکی و طرح‌های غربالگری بیمارستان آیت‌الله روحانی بابل و شهید رجایی بابلسر، اورژانس بیمارستان‌های روحانی، شهید بهشتی بابل و همچنین کلینیک‌های ویژه بابل و خشرودپی است.

وی در پایان گفت:طرح تحول نظام سلامت یکی از طرح‌های ماندگار دولت است که در قالب آن خدمات بسیار ارزشمندی به مردم ارائه شد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين