امروز : سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۹:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

علت دعوت نشدن شجاع به تیم‌ملی

به گزارش بابل نوین، شجاع خلیل‌‌زاده اعلام کرد می‌خواهد به جام جهانی‌ روسیه برود ولی بعید به نظر می‌رسد او شانسی برای حضور در تیم کی‌روش داشته باشد. این هم دلیل دارد.

روزنامه خبرورزشی نوشت: خلیل‌‌زاده به دلیل یک مصاحبه جنجالی علیه کی‌روش، به طور کامل وجهه خود را نزد این مربی خراب کرد. وقتی کارلوس، خلیل‌‌زاده و خلعتبری را به جام جهانی‌ برزیل نبرد، این دو علیه کی‌روش مصاحبه کردند. سرمربی تیم ملی هم به طور کامل در جریان مصاحبه‌های آنها قرار گرفت و دیگر نام‌شان را در لیست خود قرار نداد اما خلیل‌‌زاده در آن مصاحبه چه گفته بود؟ آن زمان به دلیل اختلاف کی‌روش و کرانچار بعضی از بازیکنان سپاهان از جمله امید ابراهیمی قربانی شدند. امید اما مصاحبه‌ای نکرد و شجاع این کار را انجام داد. او در مصاحبه‌ای گفت: «ابتدا باید بگویم اتفاقی که برایم رخ داد را از چشم کرانچار نمی‌بینم. کرانچار هم مثل هر مربی دیگری دوست دارد بازیکنانش را در اختیار داشته باشد. از نظر من کی‌روش مقصر اصلی خط خوردن من و امید ابراهیمی است. او بازیکنانی را دعوت کرده و می‌خواهد به جام جهانی‌ ببرد که در حد تیم ملی نیستند. نمی‌دانم بعضی بازیکنان به چه دلیل و به چه بهانه‌ای دعوت شده‌اند.»

خلیل‌‌زاده در بخش دیگر از حرف‌هایش، گفت: «بعضی بازیکنانی که اکنون در اردوی تیم ملی هستند و به جام جهانی‌ هم می‌روند آن‌قدر در فصل گذشته ضعیف بودند که تیم‌شان را نابود کردند. بازیکنی هست که باشگاهش به واسطه بازی‌های بدش او را نمی‌خواهد اما کی‌روش او را به جام جهانی‌ برده است. این شرایط درست نیست. این درست است که خیلی از جوان‌های خوب به جام جهانی‌ نروند و افرادی بروند که هم سن‌شان بالاست و هم توانایی کمتری دارند؟»

کی‌روش این مصاحبه شجاع را خواند و او را وارد بلک‌لیست خود کرد. این بازیکن خیلی دوست دارد دوباره ملی‌پوش شود ولی با آن مصاحبه‌ای که انجام داد، دیگر شانسی برای تیم ملی نخواهد داشت./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين