امروز : پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۹:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
هادی مرزبان:

ریتم مناسب «مفیستو»، عامل همراهی تماشاگر با این نمایش است

به گزارش بابل نوین، هادی مرزبان که مهمان ویژه در اجرای هنرمندان نمایش «مفیستو» بود، درباره این اثر نمایشی گفت: با آگاهی از دیدن یک نمایش سه ساعته وارد سالن مولوی شدم و تصور می‌کردم زمان طولانی اثر، باعث قطع ارتباط مخاطب با آن شود، اما خوشبختانه «مفیستو» از ریتم بسیار خوبی برخوردار بود و نگرانی‌ام از این بابت را برطرف کرد.

وی با اشاره به حفظ ریتم اجرا به عنوان نخستین عامل همراهی مخاطب با یک اثر نمایشی گفت: حفظ این عنصر نمایانگر، تسلط کارگردان بر اجرا است و نشان می‌دهد که مسعود دلخواه، اشراف خوبی بر کار خود دارد.

مرزبان که تحت تاثیر بازی خوب بازیگران مفیستو قرار گرفته بود؛ گفت: بازیگران این نمایش را فارغ‌التحصیلان جوان تئاتر تشکیل می‌دهند و من شاهد ارائه بازی‌های فوق‌العاده توسط آنان بودم و تماشای این بازی های درخشان را به دوستان و همکاران خود توصیه می کنم.

این کارگردان پیشکسوت افزود: به اعتقاد من حمایت دکتر دلخواه و مجموعه تئاتر مولوی از دانشجویان و جوانان فارغ‌التحصیل تئاتر، اقدامی فوق‌العاده و قابل‌ تقدیر است و امیدوارم این مسیر با یاری خداوند و بدون خستگی ادامه یابد و با اتکا بر نیروی جوان و مستعد به هدف خود برسد.

گفتنی است؛ نمایش «مفیستو»، نوشته آرین منوشکین با ترجمه ناصر حسینی‌مهر، اثری به کارگردانی مسعود دلخواه است که ساعت ۱۹ هر شب در مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می‌رود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين