امروز : شنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشنهاد دیوانه کننده پاری سن ژرمن برای جذب نیمار

باشگاه پاری سن ژرمن به صورت جدی به دنبال جذب نیمار، فوق ستاره برزیلی بارسلوناست و حاضر است بند آزادسازی 222 میلیون یورویی این بازیکن را پرداخت کند.

به گزارش بابل نوین، پاری سن ژرمن که مدتهاست برای جذب نیمار ابراز علاقه کرده است، بار دیگر قصد خرید این فوق ستاره را دارد و این بار، در خواسته خود جدی به نظر می‌رسد. از پاریس خبر می‌رسد این باشگاه متمول آماده است تا بند آزادسازی ۲۲۲ میلیون یورویی نیمار از بارسلونا را پرداخت کند. حالا انتخاب با خود نیمار است. یا به پاریس برود و دستمزدی نجومی بگیرد و مرد شماره یک تیم باشد یا به قراردادش با آبی اناری‌ها پایبند باشد.

در این صورت نیمار به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل خواهد شد. به ادعای این منبع حتی قرار ملاقاتی بین ناصر الخلیفی و پدر نیمار برای چند روز آینده ترتیب داده شده است. گرچه رابرت فرناندز، مدیرفنی تیم اول بارسلونا احتمال وقوع چنین اتفاقی را رد کرد.

بارسلونا که بسیار به جذب وراتی هافبک ایتالیایی پی اس جی علاقه مند است ، ممکن است با معاوضه نیمار با وراتی که ۱۰۰ میلیون یورو قیمت دارد و دریافت مبلغی کلان از باشگاه پاریسی ، با فروش نیمار راضی شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين