امروز : یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

منصوریان: تا ۷۲ ساعت آینده لیست خروجی‌مان مشخص می‌شود/ دکتر ستوده در استقلال نخواهد بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران استقلال می‌گوید لیست خروجی تیمش تا ۷۲ ساعت آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش بابل نوین، علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین روز سه‌شنبه آبی‌های پایتخت درباره اردوی ارمنستان، گفت: خدا را شکر اردوی بسیار خوبی داشتیم و همه امکانات وجود داشت، از مدیریت باشگاه متشکرم. ما به دلیل دیر تمام شدن مسابقات‌مان فرصت‌مان برای بدنسازی کم بود با این حال از اردو خیلی راضی بودم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که آیا داربی میان استقلال و پرسپولیس در آلمان برگزار می‌شود یا نه؟ گفت: در ۴۸ ساعت گذشته پی در پی با اسپانسر تماس داشتم و با هم صحبت کردیم. اگر قرار بود این بازی برگزار نشود ما دو روز دیرتر به ایران می‌آمدیم. در ۴۸ ساعت گذشته اسپانسر به ما گفت که بازی قطعا برگزار می‌شود. یک بحث اینجاست که بیش از هفت هزار بلیت تا الان فروخته شده است و باید به احترام هواداران خارج از کشور این بازی برگزار شود. از طرفی دیگر با توجه به قرارداد اسپانسر که در خارج از ایران منعقد شده، لغو این بازی نزدیک به یک میلیارد تومان به اسپانسر لطمه می‌زند و این در حالی است که منبع درآمدی ما از اسپانسر است. در تمام دنیا تیم‌های بزرگ با هم بازی می‌کنند اما در کشور ما نسبت به این قضیه سختگیری می‌شود. خیلی وقت‌ها اسپانسر چلسی، منچستر و بقیه تیم‌ها برنامه‌ریزی می‌کنند. در مجوع به اسپانسرمان گفتم که ما آماده‌ایم تا بازی کنیم چرا که برنامه‌ریزی لازم را داشته‌ایم.

وی در پاسخ به سوالی درباره پیش قرارداد بازیکنان این تیم، بیان کرد: مساله اصلی همین جاست که ما برای موفقیت‌مان تلاش زیادی می‌کنیم ولی یک چیز به ما آسیب می‌زند و آن هم بی‌پولی است. سال گذشته چند بازیکن‌مان را برای صرفه‌جویی چهار پنج میلیاردی از لیست خارج کردیم. فوتبال حرفه‌ای است و ما به منابع مالی نیازمندیم.

منصوریان در پاسخ به سوالی درباره لیست خروجی آبی‌های پایتخت، گفت: در سال ۷۲ ساعت آینده خروجی‌های ما مشخص می‌شوند و دو نفر از لیست‌مان بیرون می‌روند و جباری و جباروف به ما اضافه می‌شوند. جباروف نیاز داشت به ازبکستان برود و گذرنامه‌اش را عوض کند، او طبق برنامه‌ای که در اختیارش گذاشته‌ایم کار می‌کند. جباری و جباروف به تیم ما وزن و پرستیژ می‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در واکنش به این سوال که آیا خارج کردن نام دو بازیکن باعث نمی‌شود آنها سخت‌تر بتوانند تیم پیدا کنند؟ گفت: فوتبال حرفه‌ای است. در اینجا نباید وارد فضای احساسی شویم. باید عواطف را کنار بگذاریم. هیچ کس برای من صبر نمی‌کند که من برای او صبر کنم. فوتبال حرفه‌ای است و اگر قرار باشد وارد فضای عاطفی شویم باید به ۲۵ سال پیش برگردیم.

وی درباره شایعاتی مبنی بر مصدومیت جباری، بیان کرد: جباری چهار سال است که در قطر بازی می‌کند. با توجه به این عقبه فضای شایعات ایجاد شده است. به افتخاری هم گفته‌ام که در قرارداد همه بازیکنان این مساله باید باشد که در تست پزشکی موفق باشند. جباری پلکانی به ما اضافه شده و در بدنسازی هم بود. او در بازی آخرمان ۱۵ دقیقه با تیم بازی کرد و مثل جباروف عالی بود. ما می‌خواهیم جباری در فضایی که ایجاد کرده باشد با این حال اگر پزشکان بگویند هر بازیکنی مشکلی دارد ما به آن تمکین می‌کنیم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که سرنوشت کادر پزشکی استقلال چه خواهد شد، گفت: دکتر نوروزی عضوی از خانواده استقلال است اما کار برای دکتر ستوده سخت است چون اینجا استقلال است و کسی برای کسی کار نمی‌کند و همه برای استقلال کار می‌کنند. بحث نوروزی جداست چون او سال‌ها با استقلال کار کرده است. یک چالش درباره جباری ایجاد شد اما باید صحبت کنیم تا حل شود اما فضا برای دکتر ستوده بسته است و او در کنار ما نخواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش دیداری تدارکاتی را در دستور کار دارد؟ گفت: اگر امشب به خانه برویم و خبر دهند که داربی برگزار نمی‌شود که قطعا برگزار خواهد شد یک روز جمعه یک بازی تدارکاتی خواهیم داشت./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين