امروز : شنبه, ۹ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

داریوش ارجمند: من مشتری شبکه قرآن هستم

داریوش ارجمند در گفتگو با برنامه تلاوت‌های درخواستی گفت: شبکه قرآن سیما شبکه‌ای است که مخاطب برای دیدنش دلیلی دارد، این شبکه دوست داشتنی است و من مشتری آن هستم.

به گزارش بابل نوین، داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با اشاره به علاقمندی اش به شنیدن آثار قاریان قرآن گفت: من همه تلاوت‌ها را دوست دارم. حتی وقتی در شبکه قرآن سیما یک کودک قرآن می‌خواند و شما قرائت او را اصلاح و او در تشویق می‌کنید؛ من لذت می‌برم.

او همچنین افزود: ما موسیقی و ترانه ایرانی و خارجی هم می‌شنویم، اما درباره خواستگاه تلاوت قرآن کریم، احساس می‌کنم صدای ملکوتی قاریان از همان جایی نشات می‌گیرد که قرآن آمده وگرنه نمی‌تواند بر مخاطب تأثیرگذار باشد ضمن اینکه من تمام آیات و تمامی قاریان را می‌پسندم، اما صدای مصطفی اسماعیل انتخاب من است.

بازیگر نقش مالک اشتر در پاسخ به پرسش مجری برنامه درباره نقشی که در سریال امام علی (ع) بازی کرده بود گفت: امیدوارم این کار‌ها مورد قبول حق باشد. من تلاش کردم خدمتی و عبادتی کرده باشم. خداوند را در نظر داشتم و از او استعانت گرفتم.

وی یادآور شد: ما در سریال امام علی (ع) خواستیم عرض ارادتی کنیم به ایشان و قصد ما پول و شهرت و خودنمایی نبود و قبل از کار در این سریال، ضریح امام رضا (ع) را گرفتم و دعا کردم که در این راه کمکم کنند.

او با یاد کردن از سید داود میرباقری کارگردان فیلم امام علی (ع) از تلاش‌های فرهنگی وی در حوزه سینما و تلویزیون تقدیر کرد.

ارجمند در پاسخ به این که؛ آیا ممکن است نقش ماندگار دیگری به نقش‌های شما اضافه شود، گفت: این حرفه وابسته به بسیاری فاکتور‌ها است و مانند شعر و ادبیات نیست که به صورت انفرادی خلق شود و امیدوارم دوباره این فرصت برایم ایجاد شود.

لازم به ذکر است، برنامه تلاوت درخواستی روزهای یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲ از آنتن شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود./ص

خبرگزاری دانشجو

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين