امروز : دوشنبه, ۱۱ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۹:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

«نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» روی صحنه می‌رود

به گزارش بابل نوین، «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» با حضور چهره‌هایی همچون (به ترتیب ورود به صحنه) هانا کامکار، آزاده صمدی و پانته‌آ پناهی‌ها اجرا خواهد شد.

«نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر کاندید بهترین موسیقی شد و پانته‌آ پناهی‌ها برای این اجرا به‌عنوان بهترین بازیگر سال از سوی انجمن بازیگران خانه تئاتر برگزیده‌ شده است.

این نمایش آذر و دی‌ماه سال گذشته با بیش از ۵۰ اجرا در تماشاخانه پالیز به صحنه رفت و با استقبال خوبی از سوی تماشاگران مواجه شده است.

«نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» با تغییرات مهمی در اجرا و متن قصد دارد اثر متفاوتی نسبت به اجرای سال گذشته به مخاطبان خود ارائه دهد همچنین موسیقی این نمایش توسط هانا کامکار طراحی‌ شده است و به‌صورت زنده با ۶ نوازنده اجرا خواهد شد.

«هملت، تهران ۲۰۱۷» نمایش اخیر کیومرث مرادی به‌عنوان اولین نمایش موفق و پرفروش پردیس تئاتر شهرزاد هم‌اکنون در حال اجرا است.

عوامل و دست‌اندرکاران این نمایش عبارت‌اند از:

کارگردان: کیومرث مرادی، مجری طرح و مدیر تولید: محمد قدس، طراح صدا: آیدین الفت، طراح لباس: ندا نصر، طراح گریم: لعیا خرامان، گروه کارگردانی: رکسانا بهرام، محمدرضا نژاد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين