امروز : سه شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دومین نشان طلای کاروان ایران به نام مختاری ثبت شد/ عظیمی برنز گرفت

به گزارش بابل نوین، علیرضا مختاری و اسداله عظیمی، ۲ نماینده ایران هشتمین روز از رقابت های جهانی دو و میدانی معلولین و در ماده پرتاب وزنه، کلاس F53 با هفت پرتابگر دیگر به رقابت پرداختند.

در پایان این مسابقات این ماده علیرضا مختاری با رکورد ۸ متر و ۳۵ سانتی متر ضمن دست یابی به نشان طلا، رکورد آسیا را نیز بهبود بخشید.

عظیمی، دیگر نماینده کشورمان در این ماده با رکورد ۷ متر و ۹۶ سانتی متر به نشان برنز دست یافت و نماینده آمریکا نیز با رکورد ۸ متر و ۱۳ سانتی متر نایب قهرمان شد.

کاروان ایران تا کنون در رقابت های جهانی دو و میدانی معلولین موفق به کسب یک نشان طلا، ۷ نقره و ۴ برنز شده است و با احتساب نشان طلای مختاری و نشان برنز عظیمی، شمار مدال های ایران به عدد ۱۴ رسید.

فردا، شنبه، ۳۱تیر ماه و در نهمین روز مسابقات جهانی لندن، سیامک صالح فرج زاده در پرتاب دیسک کلاس F34 ، سامان پاکباز در پرتاب وزنه کلاس F12 و سجاد محمدیان در پرتاب وزنه کلاس F42 به مصاف حریفان خواهند رفت.

رقابت های جهانی دو ومیدانی لندن با حضور بیش از هزار ورزشکار از ۱۰۰ کشور دنیا، از ۲۳ تیر تا اول مرداد ماه در جریان است و کاروان ایران نیز با ۲۰ ورزشکار در این مسابقات حضور یافته است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين