امروز : دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پورمرتضوی نقره ای شد/مدال برنز وزن ۴۲ کیلو گرم به ویسی رسید

به گزارش بابل نوین، رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز (شنبه) با مسابقات سه وزن نخست در شهر بانکوک تایلند آغاز شد.

در پایان مسابقات روز نخست تیم ایران توسط مرتضی پورمرتضوی در وزن ۵۸ کیلوگرم صاحب مدال نقره و مهدی ویسی در وزن ۴۲ کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۴۲ کیلوگرم مهدی ویسی پس از استراحت در دور نخست در دور بعد مقابل کشتی گیری از کشور ازبکستان با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار نماینده کشور قزاقستان را با نتیجه ۸ بر ۲ مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد. (۱- ازبکستان ۲- ژاپن ۳- ایران و قرقیزستان)

در وزن ۵۰ کیلوگرم محمد ابراهیمی در کشتی مقابل نماینده کشور هند با نتیجه ۴ بر صفر شکست خورد و با توجه به شکست کشتی گیر هندی در دورهای بعد، ابراهیمی از دور رقابت ها کنار رفت و دهم شد. (۱- کره جنوبی ۲- قزاقستان ۳- ازبکستان و مغولستان)

در وزن ۵۸ کیلوگرم که مرتضی پورمرتضوی در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر کشتی گیر یمنی را مغلوب کرد وی در دور بعد نماینده کشور قزاقستان را با نتیجه ۲ بر ۲ شکست داد و در دور سوم نیز با نتیجه ۶ بر صفر کشتی گیر قرقیزستانی را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار در مقابل حریف هندی با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب شد و به مدال نقره رسید. (۱- هند ۲- ایران ۳- ژاپن و قزاقستان)

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين