امروز : سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه گتاب:

اجلاسیه ائمه جمعه مازندران به میزبانی گتاب برگزار خواهد شد

امام جمعه گتاب خبر از برگزاری اجلاسیه ائمه جمعه مازندران به میزبانی این بخش داد.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام حسین تقی‌پور امام جمعه بخش گتاب در گفت‌و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: اجلاسیه ائمه جمعه استان مازندران روز یکشنبه یکم مردادماه ۹۶ در این شهر برگزار می‌شود که امیدواریم در راستای رسالت دینی خود بتوانیم بطور شایسته انجام وظیفه کنیم.

وی افزود: هدف از برگزاری این نشست تلاش برای اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری با رویکرد و محوریت این موضوع که نمازجمعه قرارگاه فرهنگی است و تحقق این شعار هم یکی از وظایف ماست انجام خواهد شد.

امام جمعه گتاب با اشاره به مدعوین این مراسم ادامه داد: آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران، استاندار و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی از میهمانان این اجلاسیه خواهند بود.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به شعار سال “اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” و نقش ائمه جمعه جهت شکوفایی سطح کیفیت فعالیت‌ها و توجه به مباحث مدیریت فرهنگی، اقتصادی، اجلاسیه ائمه محترم جمعه استان مازندران با نام”گردهمایی نقش نهادها، سازمان‌ها و ادارات در قرارگاه فرهنگی” به میزبانی ستاد نمازجمعه بخش گتاب برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام تقی‌پور در پایان گفت: در کنار استفاده از سخنرانی ها و نقطه نظرات مسئولان، صدور بیانیه پایانی این اجلاسیه یک‌روزه از بخش‌های اصلی این اجلاسیه خواهد بود.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين