امروز : سه شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آتش سوزی ساختمان مسکونی ۴ طبقه در خیابان محبوب مجاز/ حادثه یک مصدوم بر جای گذاشت

به گزارش بابل نوین،سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اعلام خبر حریق در یک ساختمان مسکونی در خیابان محبوب‌مجاز اظهار داشت: ساعت ۰۴:۲۵ بامداد امروز(یکشنبه ۱ مرداد ماه) آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان محبوب مجاز، خیابان ارجمندی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ۳ ایستگاه آتش‌نشانی با امکانات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: محل آتش‌سوزی یک ساختمان ۴ طبقه بود که در هر طبقه یک واحد به وسعت ۶۵ مترمربع وجود داشت، طبقه اول و دوم این ساختمان به صورت دوبلکس بنا شده و آتش در طبقه دوم کاملاً شعله‌ور بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: زمانی که آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند، آتش و دود از ساختمان زبانه می‌کشید و دود بسیار غلیظی ساختمان را فراگرفته بود که آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده و مشغول اطفای حریق و نجات افراد شدند.

ملکی تصریح کرد: در این حادثه مردی ۴۵ ساله دچار سوختگی شدید شد، زن، دختر و پسر ۳۴، ۱۱ و ۱۹ ساله دچار دودگرفتگی شدند، همچنین در جریان اطفای حریق یک آتش‌نشان نیز دچار دودگرفتگی شد و تمامی مصدومان به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: آتش‌نشانان در ساعت ۰۶:۲۳ پس از مهار و اطفای حریق و ایمن‌سازی محل حادثه به عملیات پایان داده و به ایستگاه‌هایشان بازگشتند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين