امروز : شنبه, ۲۱ تیر , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور ۲ پرسپولیسی در تجمع معترضان به منصوریان +عکس

به گزارش بابل نوین،برخی از مالکان سوپرمارکت و رستوران‌ که از باشگاه نفت تهران طلب‌کار هستندف مدعی شدند که عامل بدهی‌های باشگاه نفت،سرمربی سابق این تیم است.

به گزارش فارس، اعضای کادر فنی و بازیکنان سابق نفت تهران برای دریافت مطالباتشان جلوی درب وزارت نفت از ساعت ۱۱ صبح امروز حضور داشتند. این در حالی است که قرار بود ۶۰ یا ۷۰ نفر از اعضای کلی چه مربی و چه بازیکن به نشانه اعتراض حضور پیدا کنند که از این تعداد نفرات فقط ۷ نفر حضور داشتند.

*واحد مرکزی خبر که برای پوشش خبری اعتراض تیم نفت از ساعت ۱۱ جلوی درب وزارت نفت حضور داشتند، بعد از معطلی ۶۰ دقیقه‌ای به نشانه اعتراض محل را ترک کردند. بیرانوند برای بازگرداندن آنها نیز تماس گرفت، اما این تماس هم برای بازگشت خبرنگاران واحد مرکزی خبر فایده ای نداشت.

*علیرضا بیرانوند و وحید امیری بازیکنان سابق تیم نفت تهران بعد از یک ساعت تأخیر و ساعت ۱۲:۳۰ به وزارت نفت آمدند و خواستار دیدار با مسئولان و وزیر نفت شدند.

*بعد از گذشت یک ساعت اعضای کادر فنی و بازیکنان سابق نفت اعتراض‌شان به جایی نرسید و حتی نتوانستند به دفتر وزیر مراجعه کنند که در این میان علیرضا بیرانوند بازیکن سابق نفت تهران شخصاً با دفتر وزیر تماس گرفت. این تماس‌ها هم باز هم نتیجه‌ای نداشت و با صدای بلند اعتراض خود را بیان کرد و باز هم خواستار دیدار با وزیر نفت شد.

*از دیگر طلبکاران نفت تهران می‌توان به تعدادی از مالکان میوه‌فروشی، سوپر مارکتی، رستوران دار و … که جمع طلب‌های آنها مبلغی نزدیک به ۱۸۰ میلیون تومان بود.

برخی از اینها مدعی بودند که علیرضا منصوریان، زمانی که سرمربی نفت تهران بود از انها به سفارش باشگاه خرید کرده و حالا باید نفت پول آنها را تسویه کند.

برخی از این طلبکاران مقصر این اتفاق را علیرضا منصوریان می‌دانند و می‌گویند ما به اعتبار علی منصوریان به تیم نفت تهران چه از لحاظ تغذیه و چه از لحاظ تدارکات کم نگذاشتیم ولی حالا باید به دنبال پولمان بیاییم و دستمان به جایی بند نیست. الان علی منصوریان کجاست که جوابگوی ما باشد؟

* وحید حمدی‌نژاد بازیکن سابق نفت تهران بعد از اینکه نتوانست به دفتر وزیر نفت مراجعه کند با حراست این مجموعه به نشانه اعتراض صحبت کرد ولی باز هم به نتیجه‌ای نرسید./م

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين