امروز : پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
منیژه نوبخت:

جریان اصولگرایی با تغییرات اساسی به توسعه حداکثری دست پیدا کند

به گزارش بابل نوین،منیره نوبخت عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب درباره پیشنهاد بازسازی جریان اصولگرایی اظهار داشت: هر جریان فکری و سیاسی که ادعای دغدغه مندی مسائل اجتماعی و مدیریتی جامعه را دارد لازم است که مورد بازسازی قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه جریان اصولگرا نیز مبتنی بر اصول و ارزشهای مستحکمی قرار دارد، ادامه داد: اگر جریان اصولگرایی مورد بازنگری قرار نگیرد نمی‌تواند به توفیق شایسته ای دست یابد.

نوبخت تصریح کرد: اصولگرایان اهداف خود را بر مبنای ارزش های انقلاب اسلامی، قانون اساسی و اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی پایه ریزی کرده اند و این مسائل از اصول ثابت آنهاست.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با اشاره به این مسئله که موفقیت احزاب با نوسازی تاکتیک و رویکردها رابطه مستقیمی دارد بیان داشت: مهم‌ترین مسئله در شرایط فعلی این است که جریان اصولگرا بتواند گفتمانی مطابق با مسائل روز جامعه داشته باشد و در جهت همگرایی و همفکری هرچه بیشتر با مردم و خواسته های آنان بکوشد.

وی ادامه داد: لازم است که جریان اصولگرایی با تغییرات اساسی در رویکرد خود به توسعه حداکثری دست پیدا کند چرا که این جریان مدعی است که برای بهبود مدیریت کشور حرف های تازه ای دارد لذا یکی از راههای اثبات آن کسب ارتباطی قوی با مردم است.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در پایان خاطر نشان کرد: باید بیش از پیش بین مردم و اصولگرایان پیوند مستحکمی ایجاد شود و این مسئله تنها با بازسازی رویکردها میسر است و انتظار می‌رود که به این وسیله بتوانیم به موفقیت چشم گیری دست پیدا کنیم‌.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين