امروز : دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ظریف: به دلیل مسائل مالی تصمیم اشتباه گرفتم و به لیگ اروپا نرفتم

به گزارش بابل نوین، لیبرو پیشین تیم والیبال بانک سرمایه گفت: کنار گذاشته شدنم از تیم بانک سرمایه و جذب مرندی برای من غیر منتظره بود و توقع نداشتم کارخانه چنین تصمیمی بگیرد.

فرهاد ظریف در خصوص جدایی‌اش از تیم بانک سرمایه اظهار داشت: برای من تیم زیاد است و به لحاظ فنی یا مسائل دیگر هیچ مشکلی ندارم. جایگاهم در والیبال ایران مشخص است و خیلی از تیم‌ها به دنبال جذب من هستند.

وی در مورد این که آیا از مصطفی کارخانه بابت کنار گذاشته شدن از تیم بانک سرمایه ناراحت است یا خیر گفت: حق هر مربی است که بازیکنانش را انتخاب کند و من برای کارخانه ارزش زیادی قائلم. در طول سال‌هایی که در تیم‌های کارخانه حضور داشتم سنگ تمام گذاشتم و از سال ۸۰ که در لیگ برتر حضور داشتم با او کار کردم و در خیلی از قهرمانی‌های که کارخانه کسب کرده من هم حضور داشتم اما کنار گذاشته شدنم از تیم بانک سرمایه و جذب مرندی برای من غیر منتظره بود و توقع نداشتم کارخانه چنین تصمیمی بگیرد.

لیبرو پیشین تیم والیبال بانک سرمایه تصریح کرد: کارخانه برای این تصمیم حتی یک تماس تلفنی هم با من نگرفت و جواب تماس‌های من را نداد. کارخانه یکی از بازیکنان بانک سرمایه را واسطه کرد تا به من بگوید که از تیم کنار گذاشته شده‌ام. هر سال که در تیم کارخانه بودم جزو بهترین لیبروهای لیگ و آسیا انتخاب شدم و تمام اتفاقات خوبی که برای ما رخ داده با هم بوده است. تماس من با کارخانه هم تنها به این خاطر بود که دلیل تصمیمش را بدانم، به هر حال او این حق را دارد که برای تیم تصمیم بگیرد. این که یک تماس گرفته می‌شد و از من بابت حضورم در تیم بانک سرمایه تشکر می‌کردند اتفاق خاصی رخ نمی‌داد.

ظریف در مورد حضور بازیکنان در لیگ‌های معتبر اروپایی گفت: این اتفاق خیلی خوبی است که به نفع والیبال ایران است. من خودم هم در گذشته پیشنهادهایی داشتم اما به خاطر مسائل مالی در ایران ماندم و نرفتن به اروپا خیلی اشتباه بود.

وی در پایان در خصوص وضعیت فعلی تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم ملی بی‌انگیزه نیستند و در لیگ جهانی به خاطر مسائل مختلفی مثل خستگی یا مصدومیت نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند. فکر می‌کنم در مسابقات انتخابی جهان یک تیم ملی جدید را ببینیم./م

منبع: میزان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين