امروز : پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
دیدار سیاه‌جامگان و ذوب‌آهن در ورزشگاه ثامن

مخالفت آستان قدس با برگزاری مسابقات در ورزشگاه امام رضا

به گزارش بابل نوین،آستان قدس رضوی با برگزاری مسابقات ۲ تیم لیگ برتری مشهد در ورزشگاه امام رضا مخالفت کرد.

۲ تیم سیاه‌جامگان و پدیده از طریق مسئولان باشگاه‌‌شان پیگیر بازی در ورزشگاه امام رضا بودند و در این راستا جلسات متعددی تشکیل شد و حتی عنوان شد که ۸۰ درصد کار برای برگزاری مسابقات دو تیم در ورزشگاه امام رضا انجام شده اما ظاهرا در جلسه روز گذشته که بین مسئولان شورای تامین شهر مشهد، آستان قدس رضوی و مسئولان دیگر استان خراسان برگزار شده، مقرر گردید بازی این ۲ تیم در ورزشگاه ثامن‌الائمه برگزار شد.

محمدرضا عباسی مالک باشگاه سیاه‌جامگان با اعلام این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: متاسفانه در نشست دیروز با برگزاری مسابقات در این استادیوم مخالفت کردند و گفته‌اند که تیم‌های لیگ برتری نباید در این استادیوم بازی کنند.

رهبر:بر خلاف میل باطنی ورزشگاه بجنورد را به عنوان میزبان معرفی کردیم

مدیر تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: مجبور شدیم برخلاف میل باطنی خود، استادیوم بجنورد را به عنوان میزبان اعلام کنیم.

آرمین رهبر  اظهار داشت: سازمان لیگ امروز طی نامه‌ای به باشگاه سیاه‌جامگان اعلام کرد: ورزشگاه ثامن‌الائمه به هیچ عنوان شرایط برگزاری مسابقه را ندارد و با توجه به اینکه نمی‌توانیم از ورزشگاه امام رضا نیز استفاده کنیم، باشگاه، ورزشگاه بجنورد را به عنوان میزبان هفته اول اعلام کرده است.

وی افزود: به ما اعلام نشده که چرا ورزشگاه امام رضا(ع) نمی‌تواند مورد استفاده تیم‌های مشهدی قرار بگیرد و با علم به این موضوع، سازمان لیگ خواست تا یکی از ورزشگاه‌های استان‌های همجوار را به عنوان میزبان معرفی کنیم، البته این را هم بگویم که این شرایط اصلاً برای ما راضی‌کننده نیست و نمی‌دانیم جواب هوادارانمان را چه بدهیم، چون ما دو استادیوم در مشهد داریم که متأسفانه هیچ‌کدام آماده برگزاری بازی نیست.

مدیر تیم سیاه‌جامگان تأکید کرد: یکی از مشکلاتی که ورزشگاه ثامن دارد، اسکوربورد آن است، ضمن آنکه زمین چمن و میکسزون آن استادیوم مورد تأیید سازمان لیگ قرار نگرفته است. همچنین ورزشگاه امام رضا(ع) نیز امکان استفاده برای ما را ندارد و ما هم مجبور شدیم برخلاف میل باطنی خود، استادیوم بجنورد را به عنوان میزبان اعلام کنیم.

رهبر در پایان تأکید کرد: با مسئولان ورزشی شهر بجنورد هماهنگی‌های لازم را انجام دادیم و تا این لحظه به دلیل عدم آمادگی ورزشگاه ثامن و امام رضا(ع) مجبور هستیم در این شهر به میدان برویم، مگر اینکه در این چند روز استادیوم امام رضا(ع) یا ثامن‌الائمه مجوز بگیرند که من این موضوع را بعید می‌دانم. /م

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين