امروز : سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس از زبان پزشک تیم

به گزارش بابل نوین، سرخپوشان پایتخت در حالی در نخستین بازی خود در لیگ هفدهم فوتبال به مصاف فولاد خوزستان می روند که چند بازیکن این تیم مصدوم هستند و قادر به همراهی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان نیستند.

علیرضا حقیقت، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره مصدومان پرسپولیس گفت: سید جلال حسینی به علت آسیب دیدگی به مدت دو هفته قادر به همراهی تیم در لیگ هفدهم فوتبال نیست.در حال حاضر این بازیکن فیزیوتراپی می کند تا به بهبودی کامل برسد.

پزشک پرسپولیس درباره اظهارات متفاوت درباره مدت مصدومیت سید جلال حسینی گفت: من به عنوان پزشک تیم بعد از جواب MRI تشخیص دادم که این بازیکن به مدت ۲ هفته نمی تواند بازی کند و درباره گفته های دیگران نظری ندارم.

وی درباره وضعیت مصدومیت کمال کامیابی نیا عنوان کرد: کامیابی نیا مصدومیتش برطرف شده و در اختیار کادر فنی قرار گرفته است و اگر کادر فنی تشخیص بدهد از این بازیکن در هفته اول لیگ هفدهم فوتبال استفاده می کند.

حقیقت درباره وضعیت گادوینمنشا بیان کرد: گادوین منشا برخلاف پیش بینی ها زودتر از موعد مقرر وضعیتش بهبود یافت و این بازیکن هم در اختیار کادر فنی قرار گرفته تا در صورت صلاحدید برانکو مقابل فولاد به میدان برود.

پزشک پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد: همه بازیکنان به جز سید جلال حسینی آماده بازی در هفته اول لیگ هفدهم هستند و مشکلی مواجه ندارند.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين