امروز : پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهرزاد مظفر: دیدارهای دوستانه عیار بازیکنان را مشخص می کند

به گزارش بابل نوین، شهرزاد مظفر، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره برگزاری دیدار تداکاتی برابر میانمار گفت: تیم میانمار حدود سه ماه و نیم است که در اردوی شبانه روزی به سر می برد و دو بازی دوستانه با تیم تایلند برگزار کرده که یک دیدار با نتیجه ۲ بر ۲ و یک دیدار با نتیجه ۴ بر دو سود تایلند به پایان رسیده است. این تیم خود را برای حضور در مسابقات جنوب شرق آسیا آماده می کند.

همانطور که می دانید تیم میانمار فوتبال قوی در آسیا دارد و فوتسالش هم بی تاثیر از این قاعده نیست. برابر تیمی به میدان رفتیم که بسیار پرقدرت ظاهر شد.
وی ادامه داد: با توجه به شناختی که از تیم فوتسال بانوان تایلند داریم و هر بار این تیم را با اختلاف یک یا دو گل شکست داده ایم، به این نتیجه می رسیم با بازیهای تدارکاتی که برابر میانمار انجام داده، هر دو تیم قوی هستند.

وی در ادامه بیان کرد: تیم ملی فوتسال ایران بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشته و طبق برنامه ریزی که داشتیم، در نیمه اول و در بهترین زمان گل به ثمر رساندند. ما نیاز به اردوی تدارکاتی و بازی دوستانه داشتیم تا تک تک بازیکنان را محک بزنیم وبه شناخت دقیقی از عملکردشان برسیم. در دو اردوی تداکاتی کوتاهی که پشت سر گذاشتیم نکاتی را به بازیکنان مطرح کرده و تمرینات را انجام داده بودیم و نتیجه اردو و تمرینات در بازی با میانمار تا حدودی مشخص شد.
شهرزاد مظفر در ادامه افزود: یکسری برنامه در دفاع و حمله داشتیم که به مرحله اجرا گذاشته شد و بازیکنان را از نظر شناخت ترکیب ، نقاط ضعف و قوت تیم و اینکه تاکتیک ها در بازی جا بی افتاد و چقدر قابلیت اجرا دارد، محک زدیم. در واقع بچه ها ما را در مسابقه ای که برابر میانمار انجام دادند، امیدوار کردند. در دیدار تدارکاتی روز گذشته برابر میانمار از هر ۱۵ بازیکن (۱۲ بازیکن و ۳ دروازه بان)در زمین بازی استفاده کردیم. برایمان مهم بود که بازیکنان در شرایط مسابقه حضور داشته باشند و محک بخورند.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان در پایان گفت: در ۵ دقیقه آخر بازی به تاکتیک پاورپلی روی آوردیم که فرزانه توسلی یکی از دو گل آخر را در این ۵ دقیقه به ثمر رساند. بازی بسیار مفیدی برای ما بود و به لحاظ تاکتیک هایی که در دو اردوی تدارکاتی داشتیم، بازیکنان را محک زدیم.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين