امروز : دوشنبه, ۱۱ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سلطانی‌فر: حق پخش سیاست برد برد است

به گزارش بابل نوین، وزیر ورزش و جوانان، گفت: توافقنامه‌ای با صدا و سیما برای حق پخش تلویزیونی تنظیم کرده‌ایم که به‌زودی امضا می‌شود.

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان درباره حق پخش تلویزیونی اظهار داشت: ظرفیت بسیار خوبی از جهت درآمدی در این بخش وجود دارد که هم صدا و سیما و هم ورزش از آن منتفع خواهند شد که ما اسم آن را سیاست برد برد گذاشتیم.

وی افزود: با آقای علی‌ عسگری ۴ بار در هیات دولت صحبت کردم و بحث این بود که پرداخت یا استفاده ورزش از این منابع این نیست که از درآمد صدا و سیما کم شود. با این ظرفیتی که وجود دارد اگر تعامل داشته باشیم درآمد هر دو افزایش می‌یابد. پس منطقی این است با هم همکاری کرده و از این ظرفیت استفاده کنیم. خوشبختانه آقای علی عسگری نگاه خوبی داشته است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تنظیم توافقنامه بین ورزش و صدا و سیما عنوان کرد: این توافقنامه بزودی امضا می‌شود که در آن چارچوب کلی همکاری‌ها و مراحل اجرایی مشخص شده است. امیدوارم با شروع لیگ به همگرایی برسیم و نیاز نباشد از ابزارهای قدرتی استفاده کرده و کشمکش داشته باشیم. این بلوغ در دو مجموعه وجود دارد تا هرچه سریعتر به نتیجه برسیم./م

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين