امروز : سه شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

چشم انداز مثبت برای بازار سرمایه در تابستان

به گزارش بابل نوین، مهدی ساسانی ، با اشاره به مثبت خواندن چشم انداز بازار سهام در تابستان اظهارداشت: عملکرد بازار سرمایه ، چشم انداز مثبتی پیش روی این بازار قرار داده است و سهامداران توانسته اند با دید بازتری به معاملات نگاه کنند؛ این درحالی است که تشکبل کابینه جدید دولت دوازدهم نیز می‌تواند از عوامل مهم در رونق بازار در تابستان به حساب آید.

ساسانی در پاسخ به این پرسش که اتمام فصل مجامع می‌تواند در رونق بازار سرمایه در تابستان تاثیرگذار باشد تصریح کرد: این امر نمی‌تواند در رونق بازار تاثیرگذار باشد چرا که بسته بودن نماد‌های بانکی از عوامل تاثیرگذار در بازار است.

این کارشناس بازار سرمایه در ادامه با مثبت خواندن چشم‌انداز بازار سهام در تابستان اظهار داشت: گزارش‌های مالی شرکت‌ها تا حدودی توانست انتظار سهامداران را تامین کند که این موضوع هم می‌تواند دلیل دیگری برای رونق بورس در هفته‌های پیش‌رو باشد.

ساسانی با بیان این که شرط اصلی رونق پایدار در بورس از میان رفتن رکود اقتصادی است تاکید کرد: از تیم اقتصادی دولت آینده انتظار می‌رود تمام تلاش خود را صرف خروج اقتصاد از شرایط رکودی البته با شرط غیرتورمی بودن، کند و از رئیس جمهور نیز انتظار است افرادی را به عنوان تیم اقتصادی برگزیند که از تخصص و تعهد لازم در این زمینه برخوردار باشند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين