امروز : دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خفت‌گیری و تعرض علت بستن پل‌های عابر پیاده

به گزارش بابل نوین، عیسی علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران  با اشاره به آخرین وضعیت ساماندهی و نوسازی پل‌های عابر پیاده، اظهار داشت: سازمان زیباسازی شهر تهران تا پایان سال جاری پل های عابر پیاده را مکانیزه می کند.

وی با بیان اینکه سال گذشته سازمان زیباسازی شهرداری تهران المان ها، سقاخانه ها و آبخوری ها را نوسازی کرد، افزود: همچنین این سازمان همه پل‌های مکانیزه برقی خراب و از کار افتاده را در تمام مناطق ۲۲ گانه اورهال کرد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: در نظارت دوره ای سازمان زیباسازی قرار شد در برخی از مناطق پل‌های مکانیزه برقی توسعه یابد و در برخی دیگر نیز پل جدید برای شهروندان عادی و همچنین معلولان احداث شود.

علیزاده یادآور شد: بر اساس گزارش های به دست آمده از مناطق مختلف شهر تهران هم اکنون احداث پل های جدید مکانیزه و غیرمکانیزه در دستور کار مناطق قرار دارد.

وی ادامه داد: بر اساس نظارت های دوره ای معاونان شهرداری تهران به منظور احداث و اورهال کردن پل‌های عابر پیاده، سازمان زیباسازی تا پایان سال جاری تعدادی از پل های شهر را مکانیزه می کند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه به منظور استفاده از پل‌های عابر پیاده در شهر تهران باید فرهنگ سازی صورت گیرد، گفت: بسیاری از تصادف های شهر تهران ناشی از عدم استفاده شهروندان از پل است.

علیزاده اضافه کرد: سازمان ها و دستگاه‌های متولی باید با همکاری یکدیگر به منظور استفاده از پل عابر پیاده فرهنگ سازی کنند، چراکه هدف از ایجاد پل و استفاده از آن کاهش ترافیک و رعایت سلامتی شهروندان است.

وی تاکید کرد: از حداکثر ظرفیت و توان خود برای مکانیزه کردن پل های سطح شهر استفاده می کنیم.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به بسته شدن پل‌های عابر پیاده از ساعت ۱۱ شب به بعد، افزود: در برخی از مناطق به دلیل میزان آسیب های اجتماعی مانند کارتن خوابی، تعرض، خفت گیری و غیره مناطق اقدام به بستن پل‌های عابر پیاده می کنند.

علیزاده یادآور شد: بر روی پل‌های عابر پیاده کاوری وجود دارد که مانع دیدن افراد می شود، به همین منظور برای فراهم کردن شرایط امن تر مناطق، شب‌ها پل‌های عابر پیاده را می بندند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين