امروز : یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تردد زائران اربعین حسینی از ۴ نقطه مرزی/ مرز خسروی امن‌ترین مسیر برای رسیدن به کربلا

به گزارش بابل نوین، امیر جعفرپور مدیر کل دفتر حمل‌ و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اظهارداشت: طرح ویژه اربعین حسینی از ۵ آبان ماه آغاز و تا ۲۶ آبان خاتمه می یابد.

وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ روز تا آغاز اربعین باقی مانده است، افزود: در حال حاضر برنامه‌ریزی های لازم برای برگزاری مراسم اربعین در ستاد مرکزی اربعین حسینی انجام شده و امسال نیز همانند سال‌های گذشته خدمت رسانی به زوار را خواهیم داشت.

مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور عنوان کرد:‌ امسال ۴ مرز خسروی، مهران، شلمچه و چذابه برای عبور زائران اربعین حسینی پیش بینی شده و با توجه به امنیت کامل در مرز خسروی، در حال حاضر این مرز بهترین و مناسب ترین پایانه مرزی برای رفت و آمد زئران کربلا محسوب می‌شود.

وی افزود: پارکینگ‌هایی در پایانه های مرزی از جمله قصرشیرین(قبل از مرز خسروی)، شهر مهران( نزدیکی مرز مهران)، خرمشهر( مرز شلمچه) و بستان(مرز چذابه) برای زائران اربعین حسینی تعبیه شده و آن‌ها می‌توانند وسایل نقلیه خود را در این محل ها پارک کنند.

جعفرپور در پایان عنوان کرد: توقفگاه های واقع در پایانه های مرزی با نصب تابلو و بالن هوشمندسازی می‌شوند تا زائران پس از بازگشت به راحتی امکان یافتن خودروی خود را داشته باشند، همچنین برای این توقفگاه ها وسایل روشنایی نیز پیش بینی شده است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين