امروز : دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
آیت‌الله توکل:

دولتمردان یاد بگیرند در برابر گرگ باید قاطع و جسورانه موضع گرفت

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در طول انقلاب اسلامی هرگاه ملت و دولت ایران موضعی قاطع اتخاذ کرد دشمن عقب‌نشینی کرد، دولتمردان یاد بگیرند در برابر گرگ باید قاطع و جسورانه موضع گرفت.


به گزارش بابل نوین، آیت‌الله سیدرحیم توکل در گفت‌وگو با بلاغ با اشاره به وضع تحریم‌های اخیر آمریکا علیه ایران، اظهار کرد: این اقدام و تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران که از آن با عنوان مادر تحریم‌ها یاد می‌شود جای تعجبی برای کسی نمی‌گذارد زیرا کار آمریکا همیشه دشمنی با ما بوده است.

وی افزود: آمریکا در همه این سال‌ها در تلاش بود تا ایران را در تنگنا قرار دهد و از این راه به خواسته‌های خود دست یابد که تا به حال موفق نشد.

نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: این ساده لوحی است که با وجود تمام دشمنی و بدعهدی‌های آمریکا کسی به آن اعتماد کند و خیال کند آمریکا از جنگ با ایران دست برداشته و یا خواهد برداشت.

این مسئول تصریح کرد: آمریکا با ایران دشمن است و با تمام توان به ایران خیانت می‌کند پس نباید از روی ترس یا خوش‌بینی به این مسئله نگاه کرد.

توکل با انتقاد از ضعف دیپلماسی ایران در این زمینه تاکید کرد: دولت و دستگاه دیپلماسی نباید در برابر این بدعهدی‌ها سکوت کند و در مقابل این عمل آمریکایی‌ها باید موضعی قاطع اتخاذ کند.

وی افزود: مردم ما در طول سالیان سال نشان دادند در این گونه مسایل بسیار جلوتر از دولتمردان و همگام با رهبری هستند، پس باید به ایستادگی مردم احترام گذاشت.

این استاد برجسته اخلاق حوزه علمیه در پایان گفت: در طول انقلاب اسلامی هرگاه ملت و دولت ایران موضعی قاطع اتخاذ کرد دشمن عقب‌نشینی کرد، دولتمردان یاد بگیرند در برابر گرگ باید قاطع و جسورانه موضع گرفت.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين