امروز : پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده سپاه بابل:

تفکر انقلابی مردم بابل در تکریم از مقام شهدا ماندگار خواهد شد

فرمانده سپاه بابل گفت: تفکر انقلابی مردم بابل در تکریم شهدا و این نوع نگاه است که انسان با نگرش اسلامی را در تمام امور زندگی دنیوی سربلند خواهد ساخت.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ علی‌اکبر محمدپور فرمانده سپاه ناحیه بابل در گفت‌و گو با خبرنگار ما با اشاره به حضور پرشور مردم پایتخت شهدای شمالی کشور در مراسمات شهدای گمنام و شهید پاسدار کریم بهمنی اظهار کرد: در طول سالیان پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برطاغوت زمانه کشور در سال ۵۷ مردم ایران نشان دادند با پیوند زدن به هویت اسلامی می توانند بر بسیاری از مشکلات فائق آمده و با دیدگاه جدیدی زندگی الهی را در پیش بگیرند.

وی افزود: گذر زمان در عبور چهار دهه از فعالیت اجتماعی سیاسی مردم ایران علی‌الخصوص شمال کشور نشان داد که پیوند با تفکر دینی و فرهنگ شهادت را با جان و دل پذیرفتند و در عمل نشان دادند می‌توانند در این تفکر از همه چیزشان بگذرند.

فرمانده سپاه ناحیه بابل ادامه داد: این روزها دوباره شاهد حضور سربازان امام روح‌الله(ره) در قالب و تراز شهدای دفاع مقدس در دیدار ولایتمدار بابل بودیم و مردم این شهرستان با حضور در مراسمات مختلف نشان دادند که خالصانه و عاشقانه تفکر شهدا را قبول داشته و برای انتقال آن به نسل های بعدی همچنان در صحنه حضور دارند.

این مقام مسئول نظامی تصریح کرد: حضور پیر و جوان در تشییع پیکر شهدای دفاع مقدس نشان می‌دهد همچنان شاهد وجدان انقلابی مردم هستیم و باید با استفاده از این ذائقه مردم که انقلابی بودن همراه با ولایتمداری است برای پیشرفت در مقوله‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی باید این تفکر سرلوحه امور قرار گیرد.

سرهنگ محمدپور تاکید کرد: باید مسئولان قدردان حضور حماسی مردم در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی از جمله یادواره‌ها و گرامیداشت‌های مختلف شهدا و دیگر صحنه‌های سیاسی باشند و در مسیر تحقق رفع مشکلات مردم همت کنند.

وی افزود: تفکر انقلابی مردم بابل در تکریم از مقام شهدا ماندگار خواهد شد و این نوع نگاه است که انسان با نگرش اسلامی را در تمام امور زندگی دنیوی موفق و سربلند خواهد ساخت.

فرمانده سپاه بابل در پایان گفت: با تشکر از مردم بابل برای همه حمایت‌ها از انقلاب اسلامی و حضور عاقلانه در همه صحنه‌های انقلاب همت در عرصه جهاد اقتصاد مقاومتی با رویکرد منویات رهبری در این موضوع و موضوعات فرهنگی می‌تواند زمینه ظهور امام عصر را فراهم سازد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين