امروز : یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گرشاسبی: مشکل مالی بازیکنان را حل می کنیم/ موفقیت پرسپولیس در آسیا برای سلطانی فر مهم است

به گزارش بابل نوین، حمیدرضا گرشاسبی بعد از برتری پرسپولیس مقابل فولاداظهار کرد: بازی خوبی بود که با برد تمام شد و به هواداران تبریک می‌گویم. امشب رسن هم به تهران آمد و ظرف یکی، دو هفته آینده به تیم اضافه می‌شود چون هدفمان موفقیت در آسیا است.

وی در مورد ناراحتی پرسپولیسی‌ها از مسائل مالی، گفت: به هر حال تیمی که این همه موفقیت به دست می‌آورد حقش است که پاداش و مطالباتش به سرعت بیشتری به دست بازیکنانش برسد. ما هم تلاش می‌کنیم تا در آینده‌ای نزدیک این مشکل را برطرف کنیم هر چند که مشکل خاصی هم نیست و دیدید که بازیکنان در زمین، بازی خودشان را می‌کنند که اتفاقاً این بازی با نتایج خوبی همراه است.

گرشاسبی در مورد اینکه چه زمانی هیأت مدیره پرسپولیس اعلام می‌شود، خاطر نشان کرد: فرقی نمی‌کند وقتی کسی مسئولیت دارد باید تا لحظه آخر و با وجدان و تمام وجود تلاشش را بکند. استقلال و پرسپولیس هر دو متعلق به وزارت هستند و حالا هیأت مدیره استقلال مشخص شده و برای پرسپولیس هم طی چند روز آینده مشخص می‌شود. سلطانی‌فر دغدغه‌اش بیشتر است تا پرسپولیس در آسیا موفق باشد و نماینده افتخارآفرینی برای ایران به شمار برود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين