امروز : سه شنبه, ۱۷ تیر , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۹:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران خبرداد

آغاز به کار دبیرخانه ستاد سیاست گذاری نکوداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی در مازندران

مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران گفت: دبیرخانه ستاد سیاست گذاری نکوداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی در مازندران آغاز به کار کرد.

به گزارش بابل نوین، علی صادقی مقدسی در مراسم آغاز به کار دبیرخانه ستاد سیاست گذاری نکوداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی در صدا و سیمای مازندران با بیان اینکه چهره سازی الگوهای دینی، جهادی و علمی مازندران اولویت کاری برنامه سازی رسانه استان در گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران است، گفت: همه باید بر اجرای اقدامات نوآورانه در راستای معرفی و تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی باید تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه ایجاد خودآگاهی فردی میان مردم و تقویت گفتمان امام و انقلاب از مهم ترین ابزار مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب است، تصریح کرد: رسانه های معاند با تولید محصولات ضد فرهنگی همواره به دنبال تغییر هویت ایرانی اسلامی هستند.

حجت الاسلام اسدالله جعفری دادستان انقلاب و خانواده مازندران با بیان اینکه منافقان و مخالفان انقلاب اسلامی از هم اکنون برای ایجاد بی نظمی و اختلال در برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه ریزی کردند، خاطرنشان کرد: دهه فجر فرصت مغتنمی برای آشنایی با تفکر و سیره سیاسی امام و نیز معرفی چهره های اثر گذار در اسلام و انقلاب است.

سیدمحمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران نیز تجدید پیمان دوباره مردم و انقلاب را ضامن بقای نظام دانست و بر مشارکت تمامی گروه‌ها برای برگزاری باشکوه جشن چهل سالگی انقلاب تاکید کرد.

حجت الاسلام یوسف پور دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران هم از برگزاری برنامه های ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بهمن ۹۷ در دو بخش ارائه دستاوردها و برگزاری جشن ها و جنگ های انقلابی خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، بهره گیری از ظرفیت ائمه جمعه و استادان حوزه و دانشگاه، تقویت مشارکت بخش های خصوصی و نهادهای غیر دولتی، تشکیل کمیته رسانه در شهرستان‌ها و برگزاری مسابقات و فراخوان های علمی از جمله پیشنهاد های اعضای این نشست برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران بود./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين