امروز : سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیسی: مسئله فلسطین از اولویت اصلی جهان اسلام خارج نمی شود

به گزارش بابل نوین، تولیت آستان قدس رضوی در پی یورش روزهای گذشته و حمله شب گذشته صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی و مسلمانان مظلوم فلسطین پیامی صادر کرد.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در پی یورش روزهای گذشته و حمله شب گذشته صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی و مسلمانان مظلوم فلسطین پیامی صادر کرد.

«سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیرُ»

تجاوزات جدید رژیم غاصب صهیونیستی به حریم مقدس مسجدالاقصی و اعمال محدودیت‌های سنگین با استقرار دروازه‌های امنیتی و تسلیحات نظامی که با مقاومت غیرتمندانه جوانان فلسطینی مواجه شده است نشان دهنده عجز و ناتوانی روز افزون این رژیم است.

این اقدامات که در راستای پروژه یهودی‌سازی قدس تعریف می‌شود هرگز به نتیجه نخواهد رسید و سران این رژیم آرزوی جدایی میان مسلمانان و قدس شریف را با خود به گور خواهند برد.

در شرایط کنونی که مقاومت مثال‌زدنی جوانان فلسطینی ادامه دارد بر همه دولت‌ها، نهادها و سازمان‌های بین‌المللی، گروه‌ها و شخصیت‌ها و نخبگان صاحب نفوذ حمایت از آرمان رهایی قدس لازم است. دولت‌های دست نشانده غرب در سطح منطقه که با سکوت خود زمینه را برای تجاوزات بیشتر رژیم صهیونیستی فراهم می‌آورند بدانند که این تجاوزات به‌زودی دامن خود آن‌ها را نیز خواهد گرفت و آنان نمی‌توانند از تبعات این تجاوزات صهیونیست‌ها فرار کنند.

در این شرایط ملت شریف ایران نیز همچون گذشته با درک شرایط بین‌المللی و منطقه‌ای و به تأسی از فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) و بیانات رهبری معظم انقلاب اسلامی در کنار برادران و خواهران فلسطینی خود ایستاده و بر آرمان فلسطین از بحر تا نهر تأکید می‌‌کند و نخواهد گذاشت که مسئله فلسطین از اولویت اصلی جهان اسلام خارج شود.

این مقاومت و خیزش جدید فلسطینیان که در پی تجاوزات جدید صهیونیست‌ها آغاز شده ان‌شاءالله نابودی رژیم صهیونیستی را با خود به همراه خواهد داشت. خوشبختانه اتحاد گروه‌های مقاوم فلسطینی در کنار تسلیح کرانه باختری که می‌تواند نابودی رژیم صهیونیستی را سرعت بخشد امروز محقق گشته است. اینجانب در کنار مضجع نورانی فرزند رسول الله(ص) دست به دعا برداشته و مسئلت می‌کنم به‌زودی شاهد پایان هفت دهه ستم‌ورزی صهیونیست‌ها به مسلمانان فلسطینی، لبنانی و مردم منطقه باشیم و همچون خرمشهر، حلب و موصل به‌زودی قدس شریف نیز آزاد شود./م

منبع: آستان نیوز

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين