امروز : پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فضا برای مقابله با اقدام نابخردانه کنگره آمریکا در نقض برجام آماده است

به گزارش بابل نوین، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با شبکه خبر درباره جلسه فوق‌العاده این کمیسیون در خصوص رفتارهای نابخردانه آمریکا اظهار داشت: زمانی که مجلس تعطیل است هیچ جلسه‌ای نه در صحن و نه در کمیسیون‌ها برگزار نمی‌شود اما به دلیل اهمیت موضوع و ضرورت امر از همکاران دعوت شد تا طرح مقابله با رفتارهای ماجراجویانه و تروریستی آمریکا را بررسی کنیم و کلیات آن را به تصویب برسانیم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی ادامه داد: با توجه به این که فوریت طرح در جلسه صحن علنی مجلس تصویب شده بود امروز کلیات را مصوب می‌کنیم.

وی با بیان این که پیشنهادهای زیادی از سوی نمایندگان به کمیسیون رسیده است، تصریح کرد: تک تک این پیشنهادها باید مورد بررسی قرار گیرد، فضا برای پاسخ جدی به اقدامات نابخردانه کنگره آمریکا که برخلاف موازین بین‌المللی و موافقت خود آنها با برجام است، وجود دارد.

بروجردی در بخش پایانی سخنانش خاطر نشان کرد: با توجه به حجم پیشنهادها فکر نمی‌کنم بررسی امروز پایان یابد اما کار را آغاز می‌کنیم و امیدواریم تا هفته آینده که مجلس کار خود را شروع می‌کند آن را برای طرح در صحن علنی آماده کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين