امروز : سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۹:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نانگ: مهم نام گلزن تیم نیست،مهم این است که تیم پیروز شود

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: مهدی تارتار مثل منصوریان مربی باهوشی است. او یک مربی جنتلمن است.

به گزارش بابل نوین، آلویس نانگ در اولین بازی‌اش برای تیم پارس جنوبی دو گل از ۴ گل تیمش را زد و یک پنالتی را هم مقابل گسترش فولاد از دست داد تا سهم زیادی در اولین برد شاگردان تارتار داشته باشد.

حضورت را در پارس جنوبی چطور می‌بینی؟

حرف‌های خوبی در مورد این تیم شنیدم. محمد طیبی هم که در این تیم بود از این تیم به خوبی یاد می‌کرد به همین دلیل به پارس جنوبی آمدم.

رابطه‌ات با سرمربی و بازیکنان تیم چطور است؟

تیم خیلی خوبی داریم، تارتار سرمربی تیم هم مربی بسیار فهمیده‌ای است مثل مربی‌ای است که من در تیم بلژیکی داشتم، او خیلی با شخصیت و جنتلمن است.

بازی اول مقابل گسترش را چطور دیدی؟ از ۴ گل، ۲ گل را خودت زدی.

گل اولی را که به حریف زدیم باعث شد بازیکنان با فکر و با تمرکز کار کنند و خیلی راحت بازی را ادامه دادیم. یک پنالتی را من از دست دادم اما در آینده همه چیز بهتر خواهد شد. پنالتی بعدی من حتماً گل خواهد شد.

در هفته اول ۲ گل زدی!

برای من گل زدن به تنهایی مهم نیست و اینکه بخواهم در صدر گلزنان قرار بگیرم. مهم این است که تیم پیروز شود، مهم این نیست که اسم گلزن بازی چه کسی باشد، نانگ یا هر بازیکن دیگری.

یعنی انگیزه‌ای برای آقای گلی نداری؟

من می‌توانم اولین گلزن لیگ باشم اما مهم موفقیت تیم است.

چه تفاوتی بین تارتار با مربیان سابقت وجود دارد؟

تارتار یک مربی متفاوت و باهوش است. خوشحالم و سورپرایز شدم از همکاری با مربی‌ای مثل تارتار. رفتار او به شکلی است که می‌توان با او ارتباط خوبی برقرار کرد. منصوریان هم مربی‌ای بود که خیلی مربی باهوشی بود، تارتار هم ذهن بازی دارد و با سیستم‌های روز دنیا کار می‌کند. او هم مثل منصوریان باهوش است.

از شهر جم شناختی داری؟

فکر می‌کنم این شهر هم مثل اهواز باشد. من با این تیم به شهر جم می‌روم و در آن شهر زندگی می‌کنم. امیدوارم در بازی آینده که با پیکان داریم هواداران برای حمایت به ورزشگاه بیایند./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين