امروز : یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۹:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سعیدی راد:

سه کتاب آیینی مذهبی آماده چاپ دارم

به گزارش بابل نوین،عبدالرحیم سعیدی‌راد شاعر،درباره آثار آماده چاپ خود گفت: سه مجموعه کتاب آماده چاپ دارم که هنوز به ناشری نسپرده‌ام. یک مجموعه نثر شاعرانه ادبی را به نام «دانه‌های تسبیح» آماده کرده‌ام. این مجموعه ۱۰۰ صفحه‌ای درباره دفاع مقدس، شهدا و المان‌های جنگ است.

وی افزود: همچنین مجموعه نثر شاعرانه و آیینی دیگری را به نام «عشیره خورشید» آماده انتشار دارم. این مجموعه شامل نثر ادبی درباره مناسبت‌های مذهبی است. این کتاب حدوداً ۱۵۰ صفحه است. مجموعه دیگرم با نام موقت «کنار کلمه فرات» شامل شعرهای عاشورایی خودم است که انواع قالب‌های شعری را در بر می‌گیرد.

این شاعر آیینی ادامه داد: کتاب دیگری را شامل غزل‌های عاشقانه، گردآوری کرده‌ام و هنوز روی آن کار می‌کنم. کتابی نیز در دست نگارش دارم که مجموعه شعرهای من در قالب‌های مثنوی و رباعی است. این اشعار درباره دزفول (زادگاهم) است.

سعیدی‌راد درباره علت چاپ نکردن کتاب‌هایش گفت: اول اینکه شخصاً به دنبالش نرفته‌ام. ضمن اینکه شرایط نشر کشور به گونه‌ای است که معمولاً ناشران سرمایه‌گذاری نمی‌کنند و باید خود نویسنده هزینه چاپ را بدهد. بنابراین فعلاً نمی‌توانم این کار را انجام دهم؛ ولی تلاش می‌کنم دو کتاب را حتماً به نمایشگاه سال آینده برسانم.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين