امروز : شنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انفجار شدید منزل مسکونی در خیابان استاد معین تهران

به گزارش بابل نوین،سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از انفجار یک منزل مسکونی در حوالی خیابان استاد معین خبر داد.

سید جلال ملکی در باره جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۲۲:۵۸ دیشب حادثه انفجار و حریق در یک ساختمان مسکونی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در محدوده استاد معین خیابان دکتر هوشیار اعزام کرد.
وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل گفت: پس از حضور عوامل آتش نشانی مشاهده شد که انفجار در طبقه اول یک ساختمان مسکونی سه طبقه تک واحدی رخ داده و شدت آن به حدی بوده که علاوه بر حریق این واحد ۵۰ متری شیشه‌ها، درب‌های سایر واحدها و همچنین ساختمان‌های مجاور نیز تخریب شده است.
وی با بیان اینکه شعله‌های آتش ساختمان را در برگرفته و در حال گسترش بود گفت: زنی ۷۵ ساله در طبقه اول و دو  جوان حدودا ۲۵ ساله در طبقات بالایی این ساختمان در میان دود و شعله های آتش محبوس شده بودند که آتش نشانان با تقسیم شدن به دو گروه عملیات نجات و اطفای حریق را آغاز کردند.
ملکی افزود: یک گروه این سه نفر را از میان شعله های آتش خارج کرده و درحالیکه هر سه دچار سوختگی شده و سوختگی پیرزن نیز شدیدتر بود آنها را برای مداوا به عوامل اورژانس تحویل دادند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اضافه کرد: گروه دیگر نیز شعله های آتش را به طور کامل مهار و اطفا کرده و پس از ایمن سازی محل در ساعت ۰۰:۷ به عملیات خود خاتمه دادند.
وی درباره علت این حادثه نیز اظهار کرد:  بررسی کارشناسان آتش نشانی حاکی از این است که نشت گاز شهری سبب وقوع این حادثه شده است.
منبع: ایسنا

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين